Ziņas no Dienvidkorejas atkal iedragā bitcoin kursu

Treideri.lv | 28. decembris 2017 10:19
Ziņas no Dienvidkorejas atkal iedragā bitcoin kursu

Ceturtdienas rītā bitcoin kurss atkal piedzīvojis strauju kritumu. Par iemeslu izpārdošanai kļuva ziņas no Dienvidkorejas, kur valdība nopietni aizdomājusies par to, kā apturēt šo spekulatīvo kriptovalūtu neprātu.

Dienvidkoreja tiek uzskatīta par globālās kriptovalūtu intereses epicentru. Kriptodrudzis šeit sasniedzis sasniedzis tādus apmērus, ka pat premjerministrs sācis uztraukties par to, kā tā ietekmēs jaunatni. Pagaidām Āzijas ceturtā lielākā ekonomika neplāno aizliegt kriptovalūtu biržas, kuras, pēc dažādām aplēsēm, veido vairāk kā piekto daļu visa tirdzniecības apjoma. Taču šāda iespēja tiek apspriesta. Ziņas par to, ka regulējošās iestādes izstrādā zināmus ierobežojošus pasākumus, tajā skaitā potenciālu vienas biržas slēgšanu, kriptovalūtu sabiedrībai acīmredzami nebija pa prātam.

Valsts politikas koordinācijas pārvaldes ziņojumā teikts, ka Dienvidkoreja pieprasīs reālā kriptovalūtu darījumu veicēja izpaušanu, un var ieviest aizliegumu virtuālo banku kontu atvēršanai kriptobiržām. Regulatori izskata dažādus ierobežojošus variantus, tajā skaitā potenciālu biržu slēgšanu, šo variantu piedāvāja Tieslietu ministrija, un grasās rīkoties ātri un bargi, tādējādi kontrolējot spekulatīvo trendu. Oficiālajā paziņojumā teikts, ka kriptovalūtu tirgus Korejā ir stipri pārkarsis un valdība šo situāciju vairs nedrīkst ignorēt.

Āzijas sesijā bitcoin zaudēja 7.2% un notestēja minimumus ap $13562. Šobrīd šī kriptovalūta tirgojas ar 25% kritumu attiecībā pret pagājušajā nedēļā sasniegtajiem rekorda maksimumiem.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv