Zelta cenas pieaug pirms ASV prezidenta kandidātu debatēm

Treideri.lv | 27. septembris 2016 12:39
Zelta cenas pieaug pirms ASV prezidenta kandidātu debatēm

Pirmdien, 26.septembrī, zelta cenas pieauga. Treideri gaidīja pirmās ASV prezidenta kandidātu debates, kas varētu likt sākumu jaunam svārstību periodam zelta un valūtu tirgiem, norāda portāls Latgold.

Ņujorkas preču biržas (New York Mercantile Exchange, NYMEX) COMEX nodaļas regulārajā tirdzniecības sesijā visaktīvāk tika tirgoti zelta decembra fjūčeri, kuru cena pieauga par 0.2% līdz 1344,10 USD/oz. Citi dārgmetāli tirgojās ar pazemināšanos pēc to izpārdošanas Āzijas tirgos.

ASV dolāra pavājināšanās pirmdien atbalstīja zelta cenas. Dolāra indekss WSJ tirgojās ar 0.2% pazeminājumu, sasniedzot 86.29. Zelta cenas nosaka ASV dolāros, tādēļ tas kļūst lētāks citu valūtu īpašniekiem, ja dolārs pavājinās.

Analītiķi norāda, ka pirmdien pirms gaidāmajām ASV prezidenta kandidātu debatēm tirgus atradās satrauktā stāvoklī. 90 minūšu debates starp demokrātu kandidātu Hilariju Klintoni un republikāņu kandidātu Donaldu Trampu notika 1.00 pēc Grīnvičas laika.

“Izskatās, ka visi sekos Klintones un Trampa debatēm”, teica Deivids Govetts no Marex Spectron. “Ja Tramps uzstāsies labāk, tas radīs relatīvu atbalstu zelta cenām. Cilvēki baidās no nenoteiktības, bet viņa darbības paredzēt nav iespējams”.

Tuvojoties vēlēšanām ASV, kas sagaidāmas 8.novembrī, Govetts prognozē “pārmērīgas valūtu un zelta cenu svārstības”. Tās būs lielākas salīdzinot ar Lielbritānijas referendumu par izstāšanos no ES (Brexit), kad treideri “atturējās no darbībām līdz balsošanas rezultātu publiskošanai.”

Arī Citigroup analītiķi prognozē lielu valūtu un zelta cenu svārstību šī gada IV kvartālā. Banka uzskata, ka Trampa izredzes uzvarēt vēlēšanās ir 40%.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

  1. ZZ Top

    Es esmu investors, izlasu šādu ziņu:
    [i]”Pirmdien, 26.septembrī, zelta cenas pieauga”[/i]
    Oo, supper, veru grafiku un nesaprotu, par ko ir runa????
    [img]http://i.imgur.com/tr6xZLb.jpg[/img]

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv