Westpac tehniskais skats uz eiro

Treideri.lv | 26. aprīlis 2017 18:42
Iesaki:
Westpac tehniskais skats uz eiro

Westpac analītiķis Tim Ridels norāda, ka martā EUR/USD pāris sasniedza 1.05, izvairoties no krituma riska un spēja uzsākt diapazona tirdzniecību (faktiski 1.04-1.16). Eksperts norāda, ka dienas impulss sasniedz augstus līmeņus, taču saglabājas cenām labvēlīgs.

Eiro kāpums virs 1.0980 (vidēja termiņa Fibo 50%) ir diezgan reāls. Analizējot ainu nedēļu grafikā, ar noslēgšanos virs 1.0650 krituma risks samazinājies un šī brīža atlēcieni varētu izplatīties līdz vimpeļa figūras diapazona pusei. Nedēļas impulsa indikators šķērsojis signāla līniju uz augšu, taču paradoks slēpjas tajā, ka EUR/USD ar visiem spēkiem cenšas pakāpties virs 1.10 un, kamēr tas nav izdarīts, vienotā valūta grims diapazona apakšējās robežas virzienā, lai to atkārtoti testētu.

Mēneša grafikā EUR/USD turpina konsolidēties horizontālā trīsstūrī/vimpelī. Šādas figūras parasti ir krituma beigu stadijas priekšvēstneši, noslēdzot ilgtermiņa trendu. Mēneša impulss saglabājas neitrāls, taču rada nelielu atbalstu. Agrīna pamata veidošanās risku nevajadzētu ignorēt, taču tehniskie signāli joprojām ir par labu diapazona apakšējās robežas testam, uzskata eksperts.

Forex valutu grafiks EURUSD

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv