Vai kādam ir nepieciešams jauns pulkstenis? Nieka 6’000 EUR vērtībā

Iesaki:

forex-konkurss-tms-omega

Brokeru sabiedrība TMS Europe, kura pavisam nesen ienākusi Latvijas tirgū, un domājams, lielākajai daļai Latvijas treideru nav pagaidām labi pazīstama, ir nolēmusi sarīkot treideru konkursu ar diezgan iespaidīgu galveno balvu – ekskluzīvu pulksteni Omega Globemaster.

Kā vēsta informācija TMS Europe mājas lapā, tad šī pulksteņa vērtība ir 6’000 EUR. Internetā šī pulksteņa cenu nebija viegli atrast, bet katrā ziņā tā svārstījās no 5’000 EUR līdz pat 7’000 EUR, līdz ar to pieņemu, ka norādītā cena ir diezgan patiesa.

Konkurss tiek rīkots no 17.oktobra līdz 4.novembrim – norises laiks ir 3 nedēļas. Kā jau lielākajā daļā šādu konkursu, par uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš, konkursam beidzoties, būs uzrādījis vislielāko kapitāla pieaugumu. Kā jau paši nojaušat, tad tas nozīmē tikai vienu – gāzes pedāli jāspiež līdz galam! :)

Protams, ka uz reālā konta būtu neprāts šādi darīt, bet demo konkurss ir demo konkurss – nauda virtuāla, toties balva pat ļoti reāla un vērtīga, līdz ar to varam pievērt acis un neņemt vērā saprātīgas tirdzniecības principus.

Papildus galvenajai balvai tiks apbalvoti arī otrās līdz sestās vietas ieguvēji – katrs no tiem saņems €250 lielu naudas balvu, kura tiks ieskaitīta konkursa dalībnieka tirdzniecības kontā.

Līdz ar to jāpatur prātā, ka naudas balvu ieguvējiem, beidzoties konkursam, 14 dienu laikā ir jāatver tirdzniecības konts.

Reģistrēties konkursam, kā arī iepazīties ar  konkursa noteikumiem, var konkursa mājas lapā.

Tā kā TMS Europe brokeru sabiedrība pagaidām nav īpaši labi pazīstama Latvijā, tad nedaudz par pašu brokeri. Atšķirībā no daudzām citām brokeru sabiedrībām, TMS Europe ir lokālā pārstāvniecība Latvijā – Rīgā, Tērbatas ielā 14. TMS Europe ir reģistrēta ES, Maltā.  Savukārt TMS Europe mātes kompānija atrodas Polijā, kas arī ir galvenā mājvieta šai brokeru sabiedrībai, kura dibināta 1997. gadā un ir otra lielākā brokeru sabiedrība Polijā. Vairāk par brokeru sabiedrību var uzzināt TMS Europe mājas lapā.

 

Veiksmi konkursā!
Rolands Auza, Treideri.lv

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv