Vai brokeri savu darbību pārcels uz ārzonām?

Treideri.lv | 19. februāris 2018 18:39
Vai brokeri savu darbību pārcels uz ārzonām?

Pastiprinoties finanšu instrumentu tirgus regulācijai Eiropā, kā alternatīva paliek ārzonā reģistrētas brokeru kompānijas, kuras neesošas vai elastīgākas regulācijas dēļ spēj piedāvāt daudz elastīgākus tirdzniecības un konta atvēršanas nosacījumus tiem treideriem, kuri gatavi uzņemties attiecīgus riskus.

To lieliski saprot arī paši brokeru pakalpojumu sniedzēji, kuri darbojas pēc multi-ģeogrāfiskas klātbūtnes modeļa. Jo īpaši tās kompānijas, kas reģistrētas vienlaicīgi vairākos reģionos, piedāvājot saviem klientiem dažādu tirdzniecības pakalpojumu nosacījumu spektru, attiecīgi, ar dažādu aizsardzības/riska koeficientu. Salīdzinājumam, Kipras regulators atļauj maksimālo kredītplecu 1:50, pēc noklusējuma (atkarībā no klienta kvalifikācijas), un aizliedz bonusu politiku. Tajā pat laikā ārzonās reģistrētas brokeru sabiedrības piedāvā kredīplecu no 1:200 līdz pat 1:500.

Viena no šādām kompānijām ir starptautiskā brokeru sabiedrība RoboForex,  kas piedāvā tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumus dažādos finanšu tirgos. Šīs kompānijas ārzonas nodaļa, kura reģistrēta Belīzā, ziņo par jauniem tirdzniecības nosacījumiem, kas tagad kļuvuši pieejami tās klientiem. Klientiem pieejami tirdzniecības konti ar paaugstinātu kredītpleca līmeni 1:700, 1:888 un 1:1000. Vēl jo vairāk, kredītplecu var mainīt pat esot atvērtiem darījumiem kontā. Jauni nosacījumi skāruši arī klasisko bonusu piešķiršanu.

Regulācijas jostai savelkoties aizvien ciešāk ir sagaidāms, ka aizvien vairāk brokeru kompāniju izmantos esošos ārzonas meitas uzņēmumus vai arī dibinās jaunus, lai apmierinātu tos klientus, kuri pieprasīs elastīgākus tirdzniecības nosacījumus.

,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv