Uzstāšanās Džeksonholā tuvojas, sniedzot atbalstu dolāram

Treideri.lv | 24. augusts 2017 08:29
Uzstāšanās Džeksonholā tuvojas, sniedzot atbalstu dolāram

Ceturtdienas Āzijas sesijā dolāra kurss nedaudz nostiprinājies pret virkni galveno konkurentu, galvenokārt, pret eiro un Japānas jēnu. Tirgus uzmanības centrā joprojām nozīmīgāko centrālo banku vadītāju uzstāšanās Džeksonholā. Analītiķi uzskata, ka FRS vadītājas Dženetas Jellenas teiktais tomēr sniegs dolāram atbalstu.

Credit Agricole korporatīvo un investīciju nodaļas stratēģis Deivids Foresters norāda, ka, iespējams, pirms Džeksonholas redzēsim zināmu spiedienu uz īsajām pozīcijām dolāra/jēnas pārī. Potenciālais efekts no Dženetas Jellenas runas puses var būt tajā, ka centrālajām bankām nevajadzētu pārāk ilgi kavēties ar monetārās politikas normalizācijas procesu, lai neveicinātu burbuļu veidošanos aktīvu tirgos.

ANZ Group tirgus pētījumu vadītājs Āzijas reģionā Kuns Go uzskata, ka šobrīd tirgus pozicionēšanās attiecībā uz dolāru ir diezgan īsa (vislabāk tas redzams attiecībā pret jēnu), tāpēc jebkuri pozitīvi dati no ASV vai FRS pārstāvju komentāri var izprovocēt dolāra īso pozīciju samazināšanu.

Tirgus dalībnieki izvairīsies no straujiem lēmumiem pirms Džeksonholas. Ja Dženeta Jellena uzstājoties optimistiski vērtē likmju paaugstināšanas perspektīvas, tas var izprovocēt aktīvu dolāra pirkšanu – uzskata Sumitomo Mitsui Banking valūtu tirdzniecības vadītājs Jošinori Aski.

Forex valutu grafiks USDJPY

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv