Uz kādiem faktoriem otrdien nafta cenšas pakāpties?

Treideri.lv | 25. oktobris 2016 14:38
Uz kādiem faktoriem otrdien nafta cenšas pakāpties?

Naftas cenas pēc vakardienas salīdzinoši dramatiskā krituma, cenšas atgriezties kāpuma fāzē un atrodas divu tuvāko tirdzniecības dienu maksimumu tuvumā.

Tirgū klīst runas, ka šovakar publicējamie iknedēļas dati par API rezervēm, kas tradicionāli iznāk pirms ASV Enerģētikas ministrijas oficiālajiem rādītājiem, atkal atspoguļos rezervju samazinājumu, kā pagājušajā nedēļā. Daži spekulanti liek likmes uz naftas kāpumu pirms publikācijas.

Tirgus dalībnieku vidū šodien aktīvi tiek apspriestas runas par to, ka OPEC šonedēļ, ar mērķi sarīkot tehniskas pārrunas, uzaicinās ne vien Krieviju, bet arī Azerbaidžānu, Brazīliju, Kolumbiju, Kazahstānu, Meksiku, Norvēģiju, kā arī Omānu. Enerģija, ar kādu kartelis cenšas veidot vienotu viedokli līdz 30. oktobrim – oficiālās OPEC sanāksmes datumam – nevar palikt nepamanīta.

No Nigērijas ienāk informācija, ka militāri teroristiskais grupējums veicis uzbrukumu kompānijai Chevron Corp. piederošajam eksporta naftas vadam. Pēc vidējā vērtējuma, minētā naftas cauruļvadu komunikācija nodrošināja 5/6 no visa jūras kravu apjoma 160 tūkstošu barelu dienā apmērā. Chevron preses dienests nav sniedzis nekādus komentārus attiecībā uz to, vai tiešām šāds incidents ir noticis.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv