Tramps tirgus baro ar solījumiem, taču realitāte tiem var nepatikt

Treideri.lv | 26. aprīlis 2017 14:27
Iesaki:
Tramps tirgus baro ar solījumiem, taču realitāte tiem var nepatikt

Dolārs pret jēnu pakāpies līdz divu nedēļu maksimumam, Donalda Trampa nodokļu reformas solījumi paaugstina riska apetīti. Tiek prognozēts, ka Tramps šodien piedāvās savu nodokļu reformas plānu.

Iepriekš viņš teicis, ka reforma sevī ietver federālā peļņas nodokļa samazinājumu no 35% uz 15%. FPG Securities galvenais izpilddirektors Tokijā Kodži Fukaja uzskata, ka, lai dolārs spētu turpināt kāpumu, tirgum nepieciešams pārliecināties, ka šos plānus apstiprinās Kongress, tāpat jāiznāk ir spēcīgiem ekonomiskajiem datiem.

110 jēnas nostiprinās kā atbalsts, ņemot vērā kopējās nepatikas pret risku mazināšanos, piebilst eksperts. USD/JPY sasniedzis kopš 10. aprīļa augstāko līmeni. Pēc Āzijas valūtu tirgus dīlera datiem, Tokijas eksportētāji piedāvāja USD/JPY 111.50 līmenī. 10-gadīgo UST ienesīgums nedaudz mainījies, sasniedzot 2.33%, tādējādi ierobežojot piecu dienu kāpumu. Āzijas akcijas paplašina globālo ralliju, reaģējot uz gaistošajām bažām par Francijas likteni.

Austrālijas dolārs pēc 1. ceturkšņa inflācijas datu publikācijas krities pret vairumu G10 konkurentu. AUD/USD šobrīd sasniedzis 0.7482; patēriņa cenu indekss 1. ceturksnī pieaudzis par 0.5%, salīdzinot ar 0.6% prognozi. Daži Āzijas valūtu treideri atvēra AUD/USD īsās pozīcijas pēc tam, kad pēc 1. cet. CPI datiem bija aizvēruši garās pozīcijas. Pamata inflācijas impulss Austrālijā saglabājas vājš, uzskata Nomura valūtu stratēģis Singapūrā Pīters Dragičevičs. Tas, salikumā ar ekonomiskās aktivitātes datu plūsmu, saglabās pretvēju Austrālijas valūtai, neskatoties uz optimistiskāku noskaņojumu attiecībā uz riskiem pasaulē, uzskata eksperts.

, , , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv