TMS Trade Masters konkurss – pārskats

Treideri.lv | 4. augusts 2017 10:34
Iesaki:
TMS Trade Masters konkurss – pārskats

Ir pagājušas četras investīciju izaicinājuma nedēļas. Tā ir jau otrā reize, kad TMS Brokerage House organizē sacensības. Pēdējā mēneša laikā izejvielas, īpaši zelts un kvieši visvairāk interesēja investorus no Latvijas. Protams, mēs novērojām arī aktīvāku interesi par EUR/USD valūtām pirms ECB sēdes. Tomēr daži klienti izvēlas arī citus instrumentus, piemēram, akciju CFD un akciju indeksu CFD. Mēs, TMS, nodrošinām piekļuvi visiem svarīgākajiem pasaules tirgiem un darījumiem, balstoties uz sevi pierādījušu un attīstošos platformu MT4 – tā Arturs Raudive, padomnieks galvenajiem klientiem TMS Europe.

TMS zīmols darbojas tirgū jau 13 gadus. Katru dienu mēs palīdzam mūsu klientiem investīciju lēmumu pieņemšanas procesā, sniedzot viņiem aktuālu tirgus analīzi, rekomendācijas un investīciju signālus par plašu investīciju instrumentu klāstu. Pateicoties tam, mūsu klienti var pieņemt atbilstošus lēmumus un optimizēt savus ieguldījumus – papildina Arturs Raudive TMS Europe.

TMS Trade Master sacensībās mēs esam novērojuši vairākus notikumu pavērsienus, kas izraisīja rotācijas mūsu reitingā, un līdz pat pašām beigām nebija skaidrs, kurš būs uzvarētājs. Neapšaubāmi svarīgākie notikumi sacensību laikā bija Eiropas Centrālās Bankas lēmums par procentu likmēm, kā arī Mario Dragi preses konference 20. jūlijā. Tieši tad mēs pamanījām vislielāko darījumu aktivitāti no mūsu dalībnieku puses. Palielināta lielāko valūtu pāru svārstība no vienas puses bija lieliska peļņas iespēja, bet no otras, atmeta līderus uz pēdējām pozīcijām – stāsta Bartošs Savicki, TMS analīzes departamenta direktors.

Par labāko treideri kļuva lietotājs DAYTON2011 ar atdeves rādītāju gandrīz 420%. Uzvarētājs netirgojās ceturtdienas ekonomisko notikumu laikā. Viņš apturēja savu darbību dienu pirms. Pat ņemot vērā lielos zaudējumus, kurus viņš bija piedzīvojis – 19. jūlija darījums ar zeltu – investors palika par līderi. Viņa pozīcija bija gigantiska – 100 lotes.

DAYTON2011 kapitāla līkne

DAYTON2011 kapitāla līkne

Pārsteidzoši ir tas, ka šim investoram bija īpaši zema precizitāte. No 154 darījumiem, tikai nedaudz vairāk nekā 60% no tiem var uzskatīt par peļņu nesošiem. Vienas pozīcijas vidējais peļņas rādītājs sasniedza 1426 EUR, bet vidējie viena darījuma zaudējumi – 1260 EUR. Turklāt izrādās, ka viens darījums, kas nesa 36 781 EUR peļņu bija mazāks nekā maksimālais zaudējums, kas bija nedaudz virs 54 000 EUR, un tas bija jau pieminētais zelts. Investors parādīja nopietnas iemaņas un raksturu šajā piemērā, lielākoties atsakoties no jebkādiem turpmākiem darījumiem pēc zaudējuma, un koncentrējoties uz konkurentu novērošanu.

Franzzz ir otro vietu ieguvušā investora lietotājvārds. Viņš koncentrējās tikai un vienīgi uz instrumentu: USD/JPY. Viņš veica 101 darījumu, no kuriem 67% bija peļņu nesoši. Kas ir patiešām pieminēšanas vērts – vidējā viena darījuma peļņas un zaudējumu attiecība, kas bija tuvu 2:1.

Franzzz kapitāla līkne

Franzzz kapitāla līkne

Vietu uz pjedestāla lietotājs sev garantēja, lielākoties pateicoties darījumiem, kas tika veikti sacensību pēdējā dienā, kas deva viņam vairāk nekā 130 000 EUR lielu peļņu. Neviena no pozīcijām, kuras viņš atvēra 21. jūlijā, nebija ar zaudējumiem. Visbeidzot, Franzzz noslēdza izaicinājumu ar rezultātu vairāk nekā 408%.

Trešo vietu ar 361% rādītāju ieņēma Duende. Viņa kapitāla līkne atspoguļo rūpību, kā arī pārdomātu stratēģiju un ļoti mazu veiksmes faktoru. Jebkādu nozīmīgu kapitāla izmaiņu trūkums un augstā precizitāte (aptuveni 73%) pierāda šo secinājumu. Lielākais peļņu nesošais darījums deva 23 000 EUR peļņu, bet lielākais zaudējums – 2 355 EUR. Vidējā viena darījuma peļņa ir 2599,06 EUR, bet vidējais zaudējums – 431,33 EUR. Tas ir piemērs tam, kā izcili pārvaldīt kapitālu.

_Duende_ kapitāla līkne

_Duende_ kapitāla līkne

 

Avots: TMS Europe

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv