Tehniski paredzams eiro sabrukums

Treideri.lv | 29. maijs 2014 09:04
Tehniski paredzams eiro sabrukums

Ceturtdienas, 29.maija, rīta sesijā eiro testē 1.36 atzīmes izturību. Pie šī līmeņa notiek mazaktīva cīņa. Trešdienas pēcpusdienas ekonomiskais kalendārs bija tukšs, tāpēc tirgus atradās tehniķu un skalperu rokās. Eiro mērķis saglabājas – 1.3585 dolāru atzīme.

Taču vakar galvenā cīņa izvērtās nevis par eiro, bet gan par mārciņas kursu. Pircēji pat necentās pretoties lāču spiedienam un bija spiesti pāriet aizsardzībā. Divu stundu laikā mārciņa zaudēja 50 punktus pret dolāru un 20 – pret eiro. Britu valūtas pārdošana uz mēneša beigām pastiprinās. Mārciņas/dolāra mēneša grafikā jāpievērš uzmanība tam, ar kādu sveci noslēdzas mēnesis: pēc sveču analīzes, pēc šādas lielas sarkanas sveces, mārciņai jākrīt kā minimums līdz 1.6450.

Nedēļas grafikā ir izsista trenda līnija un nu pārdevēji uzbruks pirkšanas orderiem, kas izlikti ap 1.6700, lai izsistu garo pozīciju stopus. Negatīvā tendence uzņem apgriezienus. Mēneša beigās kritums zemāk par 1.67 var izraisīt garo pozīciju samazināšanu, tādējādi paverot ceļu vēl dziļākai korekcijai: vispirms 1.6643 atzīmes virzienā, bet pēc tam līdz 1.6450. Zem 1.67 līmeņa var atrasties mārciņas pārdošanas orderi, tā kā lāču noskaņojums saglabājas, krituma riski turpina dominēt.

Par cik mārciņa atdevusi pozīcijas visos pamata cross pāros, eiro/mārciņa ar savu kāpumu vienotajai valūtai izrādīja būtisku īstermiņa atbalstu. Taču, neskatoties uz to, uz ASV valūtas kāpuma fona, eiro/dolāra kurss nokritās līdz 1.3615. Arī šeit gribas pieminēt mēneša grafiku, kurā skaidri redzams kā kotācijas atdūrušās pret trīsstūra figūras augšējo malu. Pāris eiro/dolārs noslēdz maiju ar lāču sveci, bet ņemot vērā to, ka mēneša oscilatori ir pagriezušies uz leju, minimālais eiro ceļš jūnijā ir ap 300 punktiem – līdz 1.3330 dolāriem.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv