TDS iesaka uz korekciju kritumiem pirkt eiro

Treideri.lv | 31. augusts 2017 14:03
TDS iesaka uz korekciju kritumiem pirkt eiro

TD Securities stratēģi ilgtermiņā saglabā optimismu attiecībā uz eiro/dolāra pāri, uzskatot, ka nejauši kritumi sniedz iespējas pirkšanām.

Kompānija prognozes attiecībā uz ECB procentu likmju paaugstināšanu pārskatījusi uz vēlāku laiku, respektīvi – 2019. gada otro ceturksni, kas ir tālu aiz QE beigu termiņa un Brexit beigām. Bankas eksperti uzskata, ka iziešanai no ultra-liberālās politikas jābūt lēnam procesam, jo ECB jānodrošina stabils augošs inflācijas trends, pirms tai kļūs komfortabli “noņemt kāju no gāzes pedāļa”. Spēcīgā ekonomiskā izaugsme saglabā ECB pārliecību, ka šis pagrieziens uz augšu ir neizbēgams.

Trends ir jūsu draugs. TD Securities attiecībā uz eiro vidējā termiņā saglabā vēršu noskaņojumu, taču nedaudz uztraucas par to, ka impulss stipri pārsniedzis vidējos rādītājus, liecinot par pārāk strauju cenu kāpuma tempu, kas atspoguļojas ECB pēdējos protokolos. Neskatoties uz to, TDS meklē iespējas garo pozīciju uzkrāšanai kursa krituma brīžos, jo kāpums saglabājas ievērojams, savukārt pozitīvais tekošo operāciju bilances saldo turpinās strukturāli nodrošināt EUR kāpumu globālās portfeļu pārbīdes ietvaros, uzskata eksperti.

Forex valutu grafiks EURUSD

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv