Admiral Markets

TD Securities atklāj, ko gaidīt no tuvākās FRS sanāksmes

Treideri.lv | 28. janvāris 2019 11:48
TD Securities atklāj, ko gaidīt no tuvākās FRS sanāksmes

Trešdien FRS diez vai tieši paziņos par bilances samazināšanas apturēšanu, pretēji dažiem investoriem uzskata TD Securities analītiķi. Tā vietā Džeroms Pauels varētu dot mājienu par tās tempu samazināšanu.

Šo trešdien Federālā atvērtā tirgus komiteja (FOMC), iespējams, apstiprinās, ka tās lēmumi būs atkarīgi no ienākošajiem datiem, kā arī uzsvērs pacietības saglabāšanas nozīmi, raksta TD Securities eksperti. Visdrīzāk, no protokola teksta izzudīs norāžu (“forward guidance”) paliekas, savukārt ekonomiskie riski tiks novērtēti kā “aptuveni sabalansēti”.

Tirgus prognozes attiecībā uz tiešu FOMC paziņojumu par savas bilances samazināšanas apturēšanu diez vai piepildīsies. Tā vietā Džeroms Pauels varētu dot mājienu par tās samazināšanas palēnināšanu”,

– raksta kompānijas analītiķi.

Pēc viņu prognozēm, pirms sanāksmes dolāra kurss, iespējams, atgriezīsies pie esošā diapazona minimumiem (pērc uz baumām, pārdod uz faktiem), savukārt par kāpuma līderiem kļūs augsta ienesīguma valūtas.

FOMC lēmums par monetāro politiku tiks paziņots trešdien 30. janvārī plkst. 21:00 pēc Latvijas laika. Pēc tam FRS priekšsēdētājs Džeroms Pauels rīkos preses konferenci.

,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv