Tagad Nordea studentu kredīti ar īpašiem nosacījumiem MBA līmeņa programmu studentiem

Treideri | 17. augusts 2012 14:52
Tagad Nordea studentu kredīti ar īpašiem nosacījumiem MBA līmeņa programmu studentiem

Palielinoties MBA līmeņa programmu popularitātei, Nordea sadarbībā ar Latvijas augstskolām, šogad izsniedz studentu kredītus ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem tieši MBA (Master of Business Administration) līmeņa programmu studentiem.

Piecu gadu laikā kopš Nordea piedāvā studentu kredītu ir pieaugsi tieši MBA programmas studentu interese, tādēļ banka ir sagatavojusi studentu kredīta piedāvājumu ar labākiem nosacījumus tieši šīs programmas studentiem. Kredīta nosacījumi paredz pagarinātu maksimālo kredīta termiņu 7 – 10 gadi, kredīta aizdevuma summu līdz pat 20 000 EUR, kas ir pieejama bez papildu ķīlas, kā arī būtiski mazākas procentu likmes  – 2% pievienotā procentu likme kredītam latos, 4% – kredītam eiro valūtā

Nordea bankas Privātpersonu apkalpošanas departamenta vadītāja Jana Strogonova: „MBA līmeņa programmas gūst arvien lielāku popularitāti Latvijas augstskolās, tās ir pieprasītas un absolventi  bieži ieņem vadošas pozīcijas stabilos uzņēmumos. Redzot, ka arī mūsu esošie un potenciālie klienti izvēlas studēt šajā studiju programmā, piedāvājam studentu kredītu, kas ļauj studēt MBA, vienlaikus saglabājot stabilu personisko finanšu plūsmu.”

Nordea šobrīd ir vienīgā banka Latvijā, kas piedāvā studentu kredītu gan mācību maksas segšanai, gan ikdienas tēriņiem līdz 150 latu apmērā katru mēnesi. Kredītu var saņemt visu akreditēto Latvijas augstskolu un koledžu studenti, kas sasniegušu vismaz 18 gadu vecumu. Būtiskākie nosacījumi kredīta saņemšanai ir regulāri ienākumi pēc nodokļu nomaksas, vismaz 310 lati mēnesī, ņemot vērā jau esošos aizņēmumus un saistības. Gadījumā, ja pašam nav regulāru ienākumu, iespējams piesaistīt galvotājus.

Avots: Jana Strogonova/ Nordea


Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv