Swissquote par 28 miljoniem eiro pērk Luksemburgas tiešsaistes banku

Treideri.lv | 8. augusts 2018 13:28
Swissquote par 28 miljoniem eiro pērk Luksemburgas tiešsaistes banku

Šveices Forex brokeris un interneta banka Swissquote šodien paziņojusi par starptautiskās tiešsaistes bankas Internaxx S.A., ar galveno mītni Luksemburgā, iegādi. Šis lēmums atbilst turpmākajiem kompānijas paplašināšanās un darbības stiprināšanas plāniem Eiropas reģionā. Darījums notiks pēc attiecīgas regulatora atļaujas saņemšanas.

Šī pirkuma vērtība tiek lēsta ap 277 miljoniem eiro, kas ietver sevī 25% prēmiju par uzņēmējdarbības reputāciju. Šveices banku grupa plāno darījumu pilnībā nodrošināt no pašu resursiem.

Svissquote ir ļoti svarīga neierobežota piekļuve Eiropas tirgiem, vēl jo vairāk, jo tuvojas Brexit. Pateicoties mūsu specializētajiem pakalpojumiem, Internaxx iegāde mums nodrošinās pirmšķirīgas izvēles statusu starptautisko klientu aprindās”,

– darījumu komentē ģenerāldirektors Marks Bjurki (Marc Bürki).

Jāpiebilst, ka Internaxx ir pilnībā licenzēta starptautiska banka, kas dibināta vēl tālajā 2001. gadā, un tās klientu bāzē šobrīd ir 12 tūkstoši lietotāju. Banka saviem lietotājiem sniedz piekļuvi plašam investīciju instrumentu klāstam. Savukārt tagad, pēc apvienošanās, klientiem tiks piedāvāts Svissquote preču zīmes pilns instrumentu un pakalpojumu klāsts.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv