Admiral Markets

Societe Generale: tirgū nepieciešama tirdzniecības ideju nomaiņa

Treideri.lv | 12. septembris 2018 11:50
Societe Generale: tirgū nepieciešama tirdzniecības ideju nomaiņa

Par cik kļūst skaidrs, ka tirdzniecības jautājumiem būs nepieciešams vairāk laika, tad tirdzniecības iespējas šobrīd sniedz galvenās valūtas bez ASV dolāra iesaistes, uzskata Societe Generale hedžfondus apkalpojošās pakalpojumu pārdošanas nodaļas vadītājs Keisuke Suzuki. 

Tas ir tipiski, kad tirgus dalībnieki valūtu tirgū nogurst no galvenās tēmas, kad nav lielāku izrāvienu cenu dinamikā, kā tas šogad bija ar tirdzniecības kariem un pagājušajā gadā ar nodokļu samazināšanu. Tirgus reakcija uz ilgtermiņa tēmām kļūst garlaicīga, jo notiekošā ietekmes izvērtējums notiek tuvāk jautājuma atrisinājumam.

Krītoties volatilitātei, spekulanti fokusējas uz nākamo tēmu, kas varētu izraisīt aktivitāti.

Tuvākajā perspektīvā šādi notikumi var būt Turcijas centrālās bankas sanāksme ceturtdien un G20 tirdzniecības pārstāvju tikšanās piektdien. Tas nozīmē, ka tādas valūtas, kā sterliņu mārciņa, eiro un, iespējams, Austrālijas dolārs noteiks kopējo toni, nevis dolārs.

Tirgi šobrīd ir jūtīgāki pret Brexit pārrunu komentāriem no ES pārrunu vadītāja Mišela Barnjē vai Itālijas finanšu ministra puses, Trampa draudi Ķīnas virzienā šobrīd jau šķiet mazāk interesanti.

JPY nav izteikta virziena, jo valūta svārstās augšup, lejup, sekojot riska noskaņojumam. Runāt par to, ka tādā bāzes valūtu pārī, kā USD/JPY, mūs gaida izrāviens, ir pāragri.


Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv