Societe Generale: pienācis laiks pirkt eiro un pārdot dolāru

Treideri.lv | 29. aprīlis 2019 18:36
Societe Generale: pienācis laiks pirkt eiro un pārdot dolāru

Eiro pirkšanas ideja balstās cerībās uz reģionālās ekonomiskās izaugsmes tempu paātrināšanos.

Pienācis laiks pirkt eiro, ziņo Societe Generale SA. Investoriem, pamatojoties uz Eirozonas izaugsmes rādītājiem, kas tika publicēti otrdien, jāpērk vienotā valūta, jo pesimisms attiecībā uz reģiona perspektīvām gaist, savā pirmdienas ziņojumā klientiem norādījis Societe Generale stratēģis Kīts Džakss (Kit Juckes).

Pēc viņa prognozēm eiro pakāpsies līdz $1.16, jo tirgus dalībnieki pārskatīs savas prognozes uz labo pusi, ar rīt publicējamajiem virknes Eirozonas valstu un visas Savienībās kopumā ekonomiskās izaugsmes rādītājiem priekšgalā.

Eiro kurss pret dolāru pārtraucis sekot līdzi procentu likmju vai ienesīguma starpībai un tā vietā reaģē uz ekonomikas izaugsmes prognozēm, uzskata bankas eksperts.

Pagājušajā gadā tika novērots spēcīgs prognožu kritums attiecībā uz ekonomisko izaugsmi, kas veicināja vienotās valūtas zaudējumus. Šī perspektīvu pārvērtēšana gājusi pietiekoši tālu, iespējams pat pārāk tālu”,

– norāda Džakss.

Vienotā valūta pagājušajā nedēļā piedzīvoja lejupslīdi, sasniedzot gandrīz divu gadu minimumu 1.1112 un pirmdienas pēcpusdienā tirgojās ap 1.1170. Džakss iesaka aizvērt garās pozīcijas, ja eiro noslīd līdz $1.1095.

Societe Generale prognozē, ka otrdien dati atklās Eirozonas IKP pieaugumu par 0.5% šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni. Bloomberg aptaujāto analītiķu vidējā prognoze paredz 0.3% pieaugumu. Aptaujā piedalījušies 53 ekonomisti. Francijas banka bija viena no diviem respondentiem, kas prognozēja tik augstu rezultātu. Turklāt prognožu diapazons bijis no 0.1% līdz 0.5%.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv