Societe Generale: laiks aizdomāties par eiro pirkšanu

Treideri.lv | 25. jūnijs 2018 11:20
Societe Generale: laiks aizdomāties par eiro pirkšanu

Eiropas Centrālās Bankas lēmums noteikt periodu, kura laikā likmes saglabāsies esošajā līmenī, sarežģījis dzīvi EUR/USD pircējiem.

Taču Societe Generale (SG) norāda, ka, neskatoties uz vispārējo dolāra kāpumu, zem 1.15 pāris tā arī netika un nu atkal cenšas doties augšup.

Bankā uzskata, ka pircējiem iniciatīvu strauji pārņemt neizdosies, un pieturas pie prognozes, ka 3. ceturkšņa beigās pāris atradīsies uz 1.15 atzīmes. Tajā pašā laikā eiro/dolāra perspektīvas SG stratēģiem vieš optimismu un, kaut arī viņi neizslēdz krituma iespēju zem 1.15, tomēr uzskata, ka ilgtermiņa investoriem derētu aizdomāties par pirkšanu, kamēr eiro vēl ir lēts.

Societe Generale brīdina, ka jūlijā-augustā Itālijas politiķi valūtu tirgus dalībniekiem vēl var likt nervozēt, taču turpmākajos 6-12 mēnešos, mazinoties politiskajiem riskiem un pieaugot pārliecībai par ECB politikas normalizāciju, eiro kurss pret dolāru atgūsies virzienā uz 1.30. Societe Generale prognoze šī gada 4. ceturksnim ir 1.22, savukārt 2019. gada 1. un 2. ceturkšņiem – attiecīgi 1.27 un 1.32.

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv