Treideri.lv | Biznesa un finanšu forums

Klubs => Reklāma => Tēmu uzsāka: Egeja on 27/01/2010 15:21:38

Nosaukums: Iesim līdzi laikmetam!
Ierakstījis: Egeja on 27/01/2010 15:21:38
Mūsdienu tehnoloģijas dod mums daudz dažādu iespēju, bet cik mēs no tām izmantojam?
Mājas automatizācija vairs nav ekskluzīva prece, bet kļūst pieejamāka ikvienam!
 

Piedāvāju bezvadu mājas automatizāciju tā saukto “gudro māju”, kas darbojas izmantojot infrasarkanos viļņus, radioviļņus un 220V elektrolīniju. Tā ļauj pārņemt pilnīgu mājas kontroli. Bezvadu mājas automatizācijas sistēma ir viegli uzstādāma, to vari izdarīt pats. Nav nepieciešama sienu urbšana un kabeļu ievilkšana un remonts. Šo sistēmu var izmantot gan esošās mājās, gan jaunbūvētās. Kā arī mainot dzīves vietu Jūs to varēsiet paņemt sev līdz uz jauno dzīvesvietu.

Iegādājoties X10 sistēmas starta komplektu, jūs saņemsiet:
 ► datorprogramma “Active Home” - vēlamo komandu un scenāriju ieprogrammēšanai
 ► centrālās sistēmas vadības kontrolieris – nodrošina mājas automatizācijas sistēmas moduļu darbību  no datora un pults.
 ► universālā pults – nodrošina mājas elektrisko ierīču, TV un audio/video iekārtu ērtu vadību lietojot tikai vienu pulti. Instelējot  viegli uztveramu programmu, mājas dators kļūs  par ērti lietojamu multimediju centru. Ar pulti  Jums ir iespējams ieslēgt/izslēgt vairākas ierīces vai lampas vienlaikus.
 ► datora vadības USB interfeiss – ļauj veikt dažādas darbības PC ar universālo pulti
 kontaktligzdas relejs (ieslēgt/izslēgt) – piemērots stāvlampu, galda lampu, tējkannas u.c ierīču (līdz 500 W) ieslēgšanai un izslēgšanai. Vienkārša uzstādīšana – jāiesprauž kontaktligzdā.
 ► spuldzes patrona (ieslēgt/izslēgt) – domāts kvēlspuldzēm (60-150 W)
 ► gaismas slēdzis (ieslēgt/izslēgt) – iespējams ieslēgt/izslēgt gaismas ar roku vai saņemot signālu no datora vai pults. Jānomaina tikai esošais gaismas slēdzis.
 ► gaismas slēdzis, dimmers (ieslēgt/izslēgt un gaišāk/tumšāk) - iespējams ieslēgt/izslēgt kā arī apgaismojumu radīt gaišāku vai tumšāku slēdzot ar roku vai saņemot signālu no datora vai pults. Gaismas spilgtumu ir iespējams nofiksēt pēc nepieciešamības.

Tātad iegādājoties šo starta komplektu Jūs kontrolēsiet mājas apgaismojumu vismaz vienā dzīvojamā telpā, kā arī multimediju ierīces.

Mājas automatizācijas sistēmu ir iespējams paplašināt individuāli pēc katra ieskatiem, vēlmēm un iespējām. Kā arī moduļu darbību ir iespējams mainīt, izmainot komandas programmā. Iespējams izveidot dažādus scenārijus.
Piemēram:
► jūs varat izveidot scenāriju, kas imitēs, ka jūs esat mājas, jo gaisma ieslēdzas virtuvē, tad istabā, pēc tam nodziest. Bet patiesībā jūs baudat skaisto atvaļinājumu ārpus mājām.
► gaisma un radio vai TV ieslēdzas norīta, kad jāceļas. Pēc brītiņa arī koridorā ieslēdzas gaisam. Pamostamies un mūsu ceļš ir izgaismots.
► ejot prom no mājas, lai būtu drošs, ka visas gaismas un elektro ierīces ir izslēgtas, kas piesaistītas X10 sistēmai, atliek nospiest uz pults pogu izslēgt visu.
► ja mājās no darba pārnākam, piemēram, katru vakaru septiņos, tad ir iespējams uzstādīt, ka pulkstens septiņos gaitenī iedegsies gaisma, pēc tam virtuvē, kā arī TV izvēlētā kanālā, kuru skatamies.

Izmantojot piedāvāto X10 tehnoloģijas sistēmu Jums ir iespējams papildus nodrošināt drošību un izklaides iespējas mājās.
Vairāk informāciju var skatīt www.raitums.lv (http://www.raitums.lv)

Mūsdienīgākas mājas starta komplekta cena tikai par 180 latiem.
Bet par šo summu Jūs iegūsiet pilnīgu kontroli pār māju, multimediju centru, ar iespēju to papildināt un pilveidot.
Ja Jūs vēlēsieties papildināt šo sistēmu un ļaut mājai kļūt vēl mūsdienīgākai, palīdzēsim!