Treideri.lv | Biznesa un finanšu forums

Klubs => Reklāma => Tēmu uzsāka: latino on 29/09/2009 10:17:21

Nosaukums: Ziedosim bērniem!
Ierakstījis: latino on 29/09/2009 10:17:21
Būsim ļoti pateicīgi ja izvēlēsities palīdzēt kadai no ģimenēm.
Vai jūs vēlaties ziedot drēbītes, kuras vairs nelietojiet,
vai arī palīdzēt ziedojot arī pārtiku.
Lai šādi palīdzētu zvaniet + 371 29828387

Vai atbalstīt ar Telefona zvanu vai pārskaitījumu.
Telefona nr.
Ziedojuma tālrunis - 90006584 - 1ls nonāks, lai pabarotu bērnus.

Ziedojumu konts.
Biedrība ''Eurika''
Reģ.nr: 40008113485
AS Hansabanka
HABALV22
Konta nr.:LV98HABA0551016777216

http://www.eurika.lv/pabarotb/palidzet.html (http://www.eurika.lv/pabarotb/palidzet.html)
Nosaukums: Re: Ziedosim bērniem!
Ierakstījis: latino on 29/09/2009 10:19:29
Es piezvanīju uz tālruņa numuru.

Prieks ka tajā ziedotāju sarakstā redzu mūsu foruma apmeklētājus ::)
Nosaukums: Lūdz palīdzību bērna dzīvības glābšanai
Ierakstījis: latino on 09/10/2009 12:43:57
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/regionos/article.php?id=610933 (http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/regionos/article.php?id=610933)

Māra piedzima priekšlaicīgi 2008.gada decembrī kā ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Ģimenē aug brālītis Emīls, bet māsiņu, kā bija solīts, Emīls, tētis un vecmāmiņa tik drīz no dzemdību nodaļas mājās nesagaidīja, jo sākās māmiņas un mazās Māras dzīve slimnīcās.

--------------------------------------------------------------------------------


Mazajai diagnosticēja smagu slimību un Mārai, kurai oktobrī nosvinēta desmit mēnešu jubileja, gaidāma operācija, ko veiks speciālisti Briselē. Aknu transplantācijas operācijas kopējās izmaksas ir 87 000 eiro. 80 % apmērā šos izdevumus apmaksā valsts, iztrūkstošos 15 000 latu jāsedz vecākiem.
Līdz šim Māras dzīvē bijusi viena vasara, un vecāki ir gatavi darīt visu iespējamo, lai meitiņa, smaidīga, laimīga un vesela sagaidītu pirmās baltās sniega pārslas un pavasara ziedus šeit pat Latvijā.

Aicinājums un Lūgums iespēju robežās ziedot mazās Māras veselībai un dzīvībai! Māras dzīvībai un veselībai nozīmīga ir katra diena, izlidošana uz Briseli gaidāma jau tuvāko nedēļu laikā, tāpēc palīdzība ir ļoti nepieciešama un steidzama.

Pārskaitījumu Jūs varat veikt:

Edīte Miķe Swedbanka LV59HABA0551026555033, personas kods 150476-11952

vai

nodibinājums „Bērnu slimnīcas fonds", Reģ.nr. 40008057120, a/s Swedbank LV02HABA0551000377020 Ar norādi Māras Miķes ārstēšanai
Nosaukums: Re: Ziedosim bērniem!
Ierakstījis: latino on 09/10/2009 12:44:36
es aizskaitīju 10 Ls
Nosaukums: Re: Ziedosim bērniem!
Ierakstījis: latino on 22/10/2009 13:43:52
re kā mums visiem kopā pa mazumiņam ir izdevies savākt nepieciešamo summu lai mazajai Mārai veiktu dzīvībai tik nepieciešamo operāciju:

"Māras māmiņa Edīte Miķe izsaka lielu pateicību visiem, kuri ziedojuši viņas meitiņas veselībai, un saka: „Paldies! Cilvēki bija ļoti atsaucīgi, gan ziedojot naudu, gan piedāvājot palīdzību citādā veidā. Pašlaik ir saziedoti Ls 18 135, un domāju, ka ar to varēs segt izdevumus, ko neapmaksā valsts. Uz Briseli dosimies 1. novembrī.”
http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=10695 (http://www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=10695)
Nosaukums: Palīdzība Paulai Arājai
Ierakstījis: latino on 16/06/2010 15:47:56
Mērķis: rehabilitācija  1 gadu un 10 mēneši vecai meitenītei

 Gadā nepieciešams: 6156 lati.

 Diagnoze – citomegalovirus, spastiskā tetraparēze, mikrocefālija. Garīgi Paula saprot visu, bet fiziskā attīstība smagi atpaliek – nesēž, nerāpo, neveļās, nestaigā, neko nespēj noturēt rokās ilgāk par dažām sekundēm.
 Lai mazajai meitenītei palīdzētu attīstīties nepieciešams saņemt rehabilitācijas kursus Starptautiskajā  rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Ar ziedotāju atbalstu Paula jau saņēma pirmo rehabilitācijas kursu. Pēc šīs rehabilitācijas  ir uzlabojumi meitenītes veselībā. Tagad līšanas procesā meitenīte sākusi izmantot kājas un jau spēj turēt rokās priekšmetus pat līdz 10 minūtēm.
 Paula atpazīst savus ģimenes locekļus, daudz runā savā valodiņā. Meitenīte pati barību nekož un nekožļā. Ēd tikai blenderētu ēdienu.
Pauliņa redz, dzird, pauž prieka emocijas, pauž sāpes, ir baiļu, izsalkuma un sāta sajūtas. Spēj noturēt uzmanību,  koncentrēties  apmēram 30 minūtes. Sākusi pievērst uzmanību sunim, kaķim, stiepjas pēc dzīvnieka.
Paulas vecāki daudz nodarbojas ar meitiņu gan mājas apstākļos, gan apmeklē speciālistus. Paula visu darbošanos ļoti labi pieņem, katra procedūra   dod kādu uzlabojumu, tādēļ ir stimuls rīkoties un rīkoties!
Ārstu ieteikums ir trīs rehabilitācijas kuri gadā, lai sasniegtu maksimālos rezultātus. Diemžēl ģimene pati šādu summu sakrāt nevar.

 No sirds būsim pateicīgi ikvienam, kurš palīdzēs Pauliņai saņemt šos tik ļoti nepieciešamos rehabilitācijas kursus, lai meitiņa spētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

 Palīdzēsim Paulai atveseļoties!

 Tuvāka informācija pie Paulas māmiņas Zanes pa tālruni 28318901 vai e- pastu: paulastetis@inbox.lv

http://www.ziedot.lv/lv/project/886 (http://www.ziedot.lv/lv/project/886)

============================

Aizskaitam katrs pa kādam latam, ir svarīgi tādam mazulim palīdzēt tieši tagad pirmajos dzīves gados lai veiksmīgāk atrisinātu minētās problēmas.
Nosaukums: Re: Ziedosim bērniem!
Ierakstījis: latino on 16/06/2010 15:53:44
Aizskaitīju 10 Ls.
Nosaukums: Re: Ziedosim bērniem!
Ierakstījis: nezinu on 16/06/2010 16:09:45
Pievienojos.
Nosaukums: Paralizēts vīrietis uz gultas
Ierakstījis: latino on 17/01/2011 23:04:40
Šeit ir lūgums palīdzēt pieaugušam vīrietim, kurš ir paralizēts un atrodas uz gultas. Es aizskaitīju 10 ls.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/37939/lugums-palidzet-paralizetam-virietim (http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/37939/lugums-palidzet-paralizetam-virietim)

Bankas rekvizīti ziedojumam:
http://www.c5.lv./contacts.php (http://www.c5.lv./contacts.php)
---------------------------------------------------

Jau astoņus gadus pie gultas piekaltais Reinis Runcis, kurš smagi cieta autoavārijā, ir nonācis finansiālās grūtībās un viņš aicina ziedot savai ārstēšanai un rehabilitācijai.

Pirms astoņiem gadiem Reinis Runcis cieta autoavārijā un kopš tā brīža ir paralizēts un piekalts gultai. Tomēr viņš nepadodas, ir pārcietis vairākas operācijas un Reiņa veselības stāvoklis pamazām uzlabojas. Piemēram, viņš ir iemācījies strādāt ar datoru.

Tomēr nākotne vairs nav tik cerīga, jo Reiņa aprūpei un ārstēšanai aptrūkušies līdzekļi. Valsts sniegtā atbalsta un Reiņa mātes divos darbos pelnītās naudas pietiek, lai segtu pusi ikmēneša izdevumu, bet pārējo Reinim nākas izlūgties ar interneta starpniecību. Kopš pirmās dienas, kad viņš tika paralizēts, Reinis sapņo par pastāvīgu finansiālu atbalstu, kas ļautu izvairīties no neizbēgamās kauna sajūtas un domām par nākošo dienu izmaksām.

Savā profilā draugiem.lv Rienis raksta: „Man ir viena māsiņa, kura dara visu mājās, vingrina, mazgā, groza mani un taisa ēst. Nāk darbadienās un vienu no tām – uz visu diennakti. Saņem Ls 300 mēnesī.” Cilvēku, kurš nāk brīvdienās, vakaros, ārā vedēju un dzīvošanas izdevumus viņš var „pavilkt” ar savu pensiju un pabalstu, mammas un labvēļu atbalstu.

Ar Reiņa Runča dzīvestāstu un viņa ikdienu, kā arī atrast vīrieša kontaktinformāciju var viņa mājaslapā: www.c5.lv (http://www.c5.lv).
Nosaukums: Palīdzēsim izglābt mazo Sofiju!
Ierakstījis: latino on 16/03/2011 19:54:53
Deviņus mēnešus vecā Sofija ir ļoti stipra meitene. Viņai ir smaga slimība, tomēr mazulīte veiksmīgi cīnās ar to. Taču nu vajadzīga mūsu, pieaugušo, palīdzība. Latvijā šo slimību gandrīz neviens neārstē, un Sofijas vecāki lūdz palīdzību — 4000 latu operācijai ārzemēs.

Mazulīte Sofija nāca pasaulē 2010. gada 23. jūnijā. Bet viņa nepaspēja papriecāties par doto dzīvību. Jau kopš dzimšanas meitenīte ir pārcietusi 2 operācijas, 5 reizes pārcietusi vispārējo narkozi, stafilokoka infekcija pēcoperācijas brūcē, kandidoze asinīs, milzīgs daudzums antibiotiku, perinterālā barošana.

Mazulītes vēnas uz rociņām un kājiņām nav izturējušas katetrus, tāpēc jau vairākas reizes katetrs tika ievietots centrālajā vēnā, izmantojot vispārējo narkozi. Nesen laimīgā kārtā izdevās izvairīties no trešās operācijas – viņu izglāba brīnums un lielisks ķirurgs.

Šķita, ka viss sāk nokārtoties, bet pirms pusotra mēneša atklājās smaga diagnoze – mukoviscidoze (saskaņā ar klīniskiem rādītājiem). Šīs slimības prognozes šobrīd ir nelabvēlīgas. Nāves gadījumu skaits sasniedz 50-60% koeficientu, mazu bērnu vidū vēl augstāku koeficientu. Bet meitenīte veiksmīgi cīnās ar kaiti. Diemžēl viena pati viņa cīnīties nevarēs. Sofijai ir nepieciešama steidzama pieaugušo palīdzība.

Turklāt ir atklājies visbriesmīgākais. Izrādās, ka Latvijā šo slimību gandrīz neviens neuzņemas ārstēt. Pēc oficiāliem datiem, šobrīd Latvijā ir reģistrēti 32 bērni ar līdzīgām saslimšanām. Tādēļ Latvijā nav nedz piemērota aprīkojuma šīs slimības diagnosticēšanai, nedz arī ārstu, kuri uzņemtos veikt ārstēšanu, nedz arī finansējamo medikamentu, kas ir nepieciešami ārstēšanai.

Ārsti dara visu iespējamo, bet diagnosticēšanas iekārta ir salūzusi un tās remontam nav līdzekļu, tādēļ gēna mutācija tiek meklēta jau devīto mēnesi, visticamāk, ka tā ir ļoti reta. Plaušas ir iespējams pārbaudīt tikai ar rentgena aparātu, un Latvijā ar šo slimību nodarbojas tikai viens cilvēks. Būtībā šie bērni ir valsts nolemti lēnai nāvei.

Ir noskaidrots, ka Sofijai ir cerība uz atveseļošanos, turklāt, ņemot vērā, ka viņa ir ļoti stipra meitenīte, cerība ir liela. Ar šādām slimībām nodarbojas ārsti Izraēlā, Anglijā un Zviedrijā. Sazinoties ar šīm trim klīnikām, tika izvēlēta Izraēlas klīnika „Ram-bam” Haifas pilsētā.

Diagnostikas, konsultāciju un ārstēšanas noteikšanas cena visur ir gandrīz vienāda – aptuveni 4000 latu, bet Izraēlā ārsti runā krieviski, bet Sofijas mammai nāksies sīki un smalki stāstīt par visiem simptomiem. Turklāt tur ir mazākas uzturēšanās izmaksas un ir attāli radinieki, kas spēj sniegt kādu palīdzību.

Ieskatoties Sofijas sejiņā, ir redzama apņēmība dzīvot. Viņa nav nākusi šajā pasaule, lai tik ātri to pamestu. Viņa cīnās, cīnās par katru elpas vilcienu, par katru dienu. Un mēs cīnāmies kopā ar viņu. Cīnāmies ar birokrātiju, cīnāmies par iespējām, cīnāmies ar zaudējuma bailēm.

Palīdzības tālrunis Sofijas Rubenčikas glābšanai: 90006782 (palīdzība 1 Ls)

Finansiālas palīdzības konts Sofijai Rubenčikai:
Biedrība „projektu centrs VARONIS”
Reg. 40008142130
A/S Swedbank
LV56HABA0551025632423
HABALV22

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/42631/palidzesim-izglabt-mazo-sofiju