Treideri.lv | Biznesa un finanšu forums

Apmācība => Izglītība. Mācību kursi => Tēmu uzsāka: OskarInv on 26/05/2019 11:11:08

Nosaukums: Sergeja Zmejeva kursi
Ierakstījis: OskarInv on 26/05/2019 11:11:08
Sveiki visiem aktīviem litotājiem un visiem kas ir ienteresēti treidingā. Kā zinat akciju tirgus uz šīs pasaules jau pastāv krietnu laiku un daudzu gadu laikā ir apkopots nenormāls daudzums ar treidinga informāciju, kas ļauj mums mūsdienu treideriem būt daudz izveicīgākiem tirgū. Matemātiķi, kas ir apkopojuši šos datus ir izstrādājušu dažādus algoritmus, protams arī pašam ir iespēja izstrādāt tādu algoritmu, bet šeit neiet runa par visu šo sarežģīto daļu, kā izveidot algoritmus un no kurienes sākt, bet gan kā strādāt ar pareizu sistēmu, pareizām programām, brokeriem un to platformām. Cilvēks, kas treidingā jau ir ļoti ilgu laiku, ir izstrādājis savu sistēmu, kas strādā un nes ienākumus. Un viņš ir gatavs atbraukt tepat netālu no mums uz kaimiņ valsti Zviedriju un sniegt mums vienas dienas treinigu par treidingu un parādīs dzīvē, kā viņš visu to dara un kā strādā šī sistēma. Lai viss šis neizklausītos parāk saldi, nekas protams nav par velti it īpaši labas zināšanas un cena par kursiem ir ap 150e no personas. Mēs esam grupa vietējo Stokholmiešu, kas mēģina savākt pēc iespējas vairāk cilvēkus, lai mēs varētu šo eventu realizēt jo esam pārunās ar šo cilvēku. Tāpēc mums vajag savāk pēc iespējas vairāk interesentu aptuveni 20 cilvēku un pašlaik esam 7 cilvēki, kas ir gatavi apmeklēt šos kursus.
Pievinošu youtube linku no viņa kanāla, tur jūs atradīsiet daudz ļoti interesantu informāciju par viņu un viņa programmu Money144. https://www.youtube.com/watch?v=BoT93tltMzc&t=6s
Trainings norisināsies krievu valodā, bet visi zinam, katrs labs treideris runā arī angliski.
Nosaukums: Re: Sergeja Zmejeva kursi
Ierakstījis: Alex on 31/05/2019 10:53:09
Negribu neko baigi daudz kritizēt. bet paskatoties šos video var redzēt ka viņš ir ielicis lielu darbu lai sevi un savu produktu reklamētu. Rodas jautājums, kamdēļ lieliskam treiderim tas ir vajadzīgs??
Pēc šī video https://www.youtube.com/watch?v=KbbgoE8Lav0  redzu ka Zmejevs pēc savas izglītības un aicinājuma ir psihologs.  Un līdz ar to redzu ka katrs viņa video ir bāzēts uz mūsu jūtām, vajadzībām un cerībām. Diemžēl uzskatu ka no tāda tipiņa var mācīties tikai manipulāciju ar lielām cilvēku masām.  :gnstwll:
Neko neapgalvoju, tikai mans viedoklis
Ar cieņu
Nosaukums: Re: Sergeja Zmejeva kursi
Ierakstījis: OskarInv on 31/05/2019 11:40:51
Paldies par viedokli! Bet man liekas, ka bišķiņ būsi nošāvis greizi, jo viņš seminārā parādīs, kā viņš strādā ar savu programmu atvērtajās tirgus stundās un es domāju, ja ir vismaz kādas pamatzināšanas treidingā, tad būs arī saprašana cik ienesīgs katram priekš sevis ir bijis šis treinings. Un ievāktā informācija izklausās pēc sazvērestības teorijas, bet tas tikai ir mans viedoklis.
Nosaukums: Re: Sergeja Zmejeva kursi
Ierakstījis: ezis on 10/06/2019 23:32:14
Nu bet padomā pats.

Ja esi izgudrosjis haļāvu, tad nafig vaig kādu mācīt?

Meklē investorus un taisi augšā sabiedrību.
Nosaukums: Re: Sergeja Zmejeva kursi
Ierakstījis: tradekaspars on 11/06/2019 09:47:29
Man fascinē, ka ik pēc kāda laika parādas kāds "guru". Atrodas "aitas", kas notic un domā, ka ātri kļūs bagāti...
Atver acis OskarINV un beidz pārdot citiem muļķības, ja pats nesaproti par ko runā.
Nav tādas sistēmas, kas tevi vai kādu citu ātri padarīs bagātu! Nopelnīt var, bet tas nenotiek ātri un nav "trika" vai "noslēpuma". Mācies un praktizē iemaņas, bet neceri uz "haļavu".
Reāli jau apnicis, ka ir šādi cilvēki, kas pārdod šīs muļķības. Apgūt finanšu instrumentu tirdzniecību nav viegli.
Ja tu tici šim "klaunam", tad parunājam pēc pāris gadiem...