Treideri.lv | Biznesa un finanšu forums

Tirgi => Kriptovalūtas => Tēmu uzsāka: reboot on 26/12/2019 23:35:26

Nosaukums: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 26/12/2019 23:35:26
     Parasti ir tā, ka visaktīvāk runā par zeltu, akcijām un, protams kriptovalūtām tad, kad ir haips un cena ir visaugstākajos punktos. Es noriskēšu Jūs iepazīstināt ar vienu no perspektīvajām kriptovalūtām brīdī, kad tā atrodas zemākajā cenu līmenī.

Kāpēc tieši Cardano?

    Charles Hoskinson - diezgan spilgta personība, kas ir ar konkrētu mērķi, izveidot decentralizētu sistēmu, kas turpmāk varētu būt kā pamats visdažādākajiem finansu procesiem. Pats viņs ir viens no Ethereuma (ETH) ideju pamatlicējiem, bet projektu atstāja, jo domas atšķīrās no Vitalika Buterina (Ethereuma radītājs).
    Komanda - Ir noslēgts līgums ar izstrādātāju grupu IOHK un EMURGO, kam kaut kas pat sanāk. Tad vēl ir Cardano Foundation, kas popularizē projektu un ideju kā tādu.
Ļoti atvērts projekts. Regulāri tiek sniegta informācija par jaunumiem un plāniem projekta izstrādē. Tie kas ir programmētāji, var iepazīties ar progresu iekš GitHub.
    Cardano ir balstīta uz proof-of-stake (POS) darbības principa ,  bet Bitcoins ir proof-of-work (PoW). Ja viss strādās gludi, tad ir iespējams panākt daudzreiz lielāku decentralizāciju un arī enerģijas patēriņš, lai uzturētu tīklu ir ļoti mazs, ja salīdzina ar to pašu Bitcoin. Protams , Cardano ir smart contract'u platforma.
    Līdz šim brīdim Cardano ir bijis centralizēts, bet šobrīd ir palaists Shelley test-net, kas ir  pēdējais solis pirms tīkla decentralizācijas.

CARDANO (ADA) informācija:
Cardano Price:        $0.0343
All-Time High:        $1.18 (-97.1%)
Market Cap Dominance:    0.56%
Market Cap Rank:    #10
Tiešie konkurenti:    ETH, EOS, XTZ, TRX (protams, ir arī citi)
Populārākie maciņi (wallet): Daedalus, Yoroi, Adawallet u.c.

P.S.  Informācija ne vienmēr būs 100% precīza, bet nu centīšos ļoti neaizrauties ar dezinformāciju. Šī tēma nekādā gadījumā nav aicinājums iegādāties šo kriptovalūtu, bet kur un kā iegādāties es vēlāk gan uzrakstīšu.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 27/12/2019 23:01:19
Nedaudz par proof-of-stake (PoS).

Cardano komanda izstrādāja proof-of-stake algoritmu Ouroboros, kas varētu teikt, ka ir Cardano blokķēdes sirds. Jāatzīst, ka nav tā, ka darbības princips man būtu pilnībā skaidrs.

Gan pluss, gan arī liels mīnuss šā projekta izstrādē ir zinātniska pieeja. Ja vairums projektu mēģina vispirms programmēt un pēc tam domā kā tas strādās, tad šajā projektā ideja tiek pierādīta zinātniski to izpētot un tikai tad realizējot (programmējot). Un milzīgs mīnuss ir tajā, ka tas paildzina izstrādes procesu un ir risks, ka citi projekti var paņemt tirgu.

29. novembrī tika palaists Shelley testnet. Tika nokopēta cardano Mainnet blokķēde un izveidots paralēls testa tīkls, kura tiek testēta decentralizācija, stakepool'u darbība un stakings kā tāds.

Stakings ir kad tu sev piederošās ADA monētas ieliec poolā (pat ne ieliec, bet deleģē) un tu saņem ~7-12% gadā par deleģētajām monētām. Šāds procents ir tikai iekš testnet'a, jo Mainnet'ā procents var būt, piemēram, ~3%-7%, bet tas būs atkarīgs no tīkla aktivitātes un arī ADA turētāju izvēles (būs tāds kā balsošanas princips).
Tikko tika palaists testnet's, visa blokķēde diezgan normāli nokārās un viss nemaz nebija tik gludi. Nebija arī paredzēts, ka comunity būs tik aktīva un pacels augšā gandrīz 500 Poolus. Uz svētkiem jau saveda tīklu kārtībā un teica, ka līdz 15. janvārim visas kļūdas tiks novērstas.

Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: sds on 12/01/2020 14:18:32
Papētīju.Tiešām interesanti.Vairāk gan no tā viedokļa, manuprāt, ka nokrities līdz ļoti zemiem līmeņiem, bet joprojām notiek reāla darbība pie uzlabojumiem.Pēc laika ( atlikušo koinu emisija) viņiem  gumijas stiepšana vairs nesanāks.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 25/01/2020 15:51:43
YouTube kanāli, kur smelties informāciju

Ja ir laiks skatīties/klausīties video un ir vēlme tuvāk iepazīties ar projektu:

Angļu valodā

Charles Hoskinson (informācija par Cardano progresu un nākotni): https://www.youtube.com/user/charleshoskinson (https://www.youtube.com/user/charleshoskinson)

Cardano Foundation (informē par plānotajiem sadarbības līgumiem): https://www.youtube.com/channel/UCbQ9vGfezru1YRI1zDCtTGg (https://www.youtube.com/channel/UCbQ9vGfezru1YRI1zDCtTGg)

IOHK (informē par projekta izstrādes progresu,reizēm diezgan tehniski un sapratīs reti kurš):  https://www.youtube.com/channel/UCBJ0p9aCW-W82TwNM-z3V2w (https://www.youtube.com/channel/UCBJ0p9aCW-W82TwNM-z3V2w)

EMURGO (arī izstrādāju komanda un informācija diezgan tehniska): https://www.youtube.com/channel/UCgFQ0hHuPO1QDcyP6t9KZTQ (https://www.youtube.com/channel/UCgFQ0hHuPO1QDcyP6t9KZTQ)


Krievu valodā:

Timsahabutdinov kanāls (operatīvi tiek tulkoti svarīgākie video krievu valodā): https://www.youtube.com/channel/UCg2jFdiwLAA7onD1W25IsGw/featured (https://www.youtube.com/channel/UCg2jFdiwLAA7onD1W25IsGw/featured)
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 30/01/2020 22:06:44
Papētīju.Tiešām interesanti.Vairāk gan no tā viedokļa, manuprāt, ka nokrities līdz ļoti zemiem līmeņiem, bet joprojām notiek reāla darbība pie uzlabojumiem.Pēc laika ( atlikušo koinu emisija) viņiem  gumijas stiepšana vairs nesanāks.

Te arī ir interesanta statistiska par aktivitāti Githubā 2019. gadā.
Protams, tas neliecina par idejas un koda pareizību, bet vismaz skaidrs, ka komanda aktīvi darbojas.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 12/02/2020 22:45:50
Kopš pirmā ieraksta Cardano (ADA) vērtība ir pieaugusi vairāk par 100%, kas, protams, ir patīkami.
Tomēr ir skaidrs, ka pagaidām tam nav nekāda sakara ar konkrētās valūtas tehnoloģiju, jo vērtībā kāpuši praktiski visi altcoini, arī galīgi nesaprotamie projekti.

Būs interesanti paskatīties uz saviem ierakstiem 2020.gada beigās vai vēl labāk 2021. gada beigās, jo ap to laiku projektam jau būtu jārealizē visi izstrādes posmi.

Cerams, ka nebūs jāpazūd kā bitcoinu racējiem kaut kādos tur apšaubāmos saitos  :D :mbshy:

Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: sds on 15/05/2020 19:08:29
Pēdējās pāris nedēļas ADA izrāda optimistisku tendenci, bet zināma korelācija ar biržu indeksiem saglabājas.Līdz ar to šaubos, vai tuvākā mēneša laikā tiks caursista pretestība pie 0,06 , jo indeksu kustība uz augšu atsāksies tikai  pie kārtējiem lēmumiem par triljonu drukāšanu, kas diez vai būs ātrāk kā jūnija beigās, pirms banku un establišmenta aizlasīšanās atvaļinājumos.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 15/05/2020 22:57:47
Šobrīd Cardano ir palaiduši Shelley (decentralizācijas) testu, kurā piedalās Friends & Family.
Ir plāns dažu nedēļu laikā jau palaist plašākai auditorijai.

Ir patīkami, ka tur strādā dažādas komandas kas attiecīgi jau virza savus projektus. Izskatās ka viens no pirmajiem būs sadarbība ar kafijas ražotājiem lai varētu nodrošināt produktu izsekojamību. Jau iepriekš tika pasludināta sadarbība ar New Balance apaviem.

Daudzi pārmet ka viss notiek pārāk lēnu bet man atkal rodas pārliecība, ka komandai ir vēlme izlaist gatavu produktu nevis kā vairums noķer haipu un pēc tam aizslīd kaut kur nebūtībā.

Kas attiecas uz cenu ted pēdējās nedēļas izrāda savdabīgu stabilitāti, pat lēkājot bicoinam, nekur baigi neraujas.

Starp citu, tikko POS (Proof of stake) kriptovalūtu pārstāvji (Cardano, Tezos u.c.) tikās ar SEC, lai pārrunātu POS kriptovalūtu integrāciju pasaules ekonomikā.

Pa šo laiku ne brīdi nav radušās šaubas, ka projekts varētu piedzīvot neveiksmi.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: sds on 17/05/2020 20:37:45
Nja.Katrā ziņā, ADA uz vispārējā koinu fona izskatās lieliski, bet tas nozīmē tikai to, ka pie tirgus lejupejošas kustības ADA nojauksies lejā mazāk kā pārējie  :D
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 30/05/2020 09:53:53
Šonedēļ tika parādīts grafiks kā tiek plānota pāreja uz Shelley ēru, iespējams, ka tāpēc Cardano (ADA) vērtiba ir manāmi pakāpusies.
Pēc plāna 29.jūlijā pārejas procesam būtu pilnībā jānoslēdzas, bet pa vidu tur paredzēti vēl dažādi etapi.

Vēl no jaunumiem ir tas, ka EMURGO palaiž Yoroi mobilajai aplikācijai savietojamību ar Ledger Nano X. Tas ir būtiski no drošības viedokļa.

Ja kādam būs vēlme iegādāties Ledger Nano X vai kaut ko tamlīdzīgu, tad pirkt tikai tieši no ražotāja. Un labāk to darīt kad būs Black Friday, būs lētāk ))
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: sds on 02/06/2020 10:06:52
Pēc dinamikas vairāk izskatās, ka tirgū pieslēdzies tirdzniecības AI, kas kačā augšā ciparus.Tagad pēc labākajiem pāris gadus vecajiem piemēriem vajadzētu BTC sākt pumpēties augšup, pēc tam stafeti pārņemtu ADA vai XRP, tad atkal BTC un tā līdz kārtējam gāzienam, kas pienāks vilksviņuzina kad - varvūt rīt, varbūt rudenī.
Fundamentāli ADA varētu kļūt vērtīga, kad sistēma sāks darboties un sniegt plašai publikai saprotamus pakalpojumus, t.i. ne ātrāk kā ceturtajā kvartālā.Pagaidām tikai spekulācijas un naudas izņemšana pēc kāpumiem.Bet nu tas ir tikai subjektīvs viedoklis  :clappSmiley:
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: alvis on 03/06/2020 16:06:11
Jā vērot Cardano ir tiešām intersanti, pēc šīs krīzītes domāju, ka varētu viss apstāties uz momentu, bet viss kārtībā - iet tikai uz priekšu :) Pats investēju 11 martā - pašlaik iegūts 74% :) turpināšu investēt jo projekts tiešām izskatās lieliski!

Kā ir ar coinu pārdošanu? pašlaik neesmu vēl atradis, kur varētu notirgot viņus vēlāk...
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: sds on 03/06/2020 21:04:35
Cardano mājaslapā rakstīts, ka varot pirkt un pārdot kriptobiržās.  :dntknw:
Var mēģināt pārskaitīt koinus uz biržu un tur tirgoties.Pēc tam maini uz btc un ņem ārā fiatā.
Gaidam jūliju ar sliktām ziņām  :ymmy:
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 06/06/2020 22:36:41
Es parasti ieskaitu kapeiku iekš binance.je (No bankas nav papildus komisijas) un tad piemēram pērku LTC un tad tos sūtu uz Binance.com. LTC maksa par pārsūtīšanu maza. Un tad to konvertēju uz USDT (tas tāds kripto dolārs ar stabilu vērtību, kas it kā piesaistīta pie dolāra). Tālāk ar USDT jau var skatīties ko darīt, pirkt Cardano vai kaut ko citu.

Laikam jau var pie Binance.com piesaistīt makšajumu karti, tā varētu būt vienkāršāk, bet dārgāk.

Tagad ir aktivizējusies tāda birža kā Crypto.com, bet nu pats vēl īsti nesaprotu viņu ideju un nezinu cik izdevīgs ir piedāvājums. Pa šo referālo linku (https://platinum.crypto.com/r/b6ywhax34z (https://platinum.crypto.com/r/b6ywhax34z)) mēs abi dabūtu viņu kriptovalūtu 50$ vērtībā, bet var izlasīt tos noteikumus.
Katrā ziņā šī birža pēc pāris dienām piedāvās iegādāties Cardano ar 50% atlaidi, bet arī tur ir savs joks apakšā un kaut kāds mistiskais aprēķins kā tas notiks  :D
Crypto.com piedāvā dažāda līmeņa debetkartes, bet tur arī atkarīgs cik viņu monētas tiek steikotas.

Nu pats es tam crypto.com pastāvēšu blakus un paskatīšos kā veicas  :mbshy:
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 04/07/2020 13:26:39
Tikko ir noslēdzies Cardano Summit 2020, kura laikā tika tika paziņoti dažādi jaunumi un datumi, kad tiks realizēti nākamie izstrādes posmi.

Tika paziņots par izstrādātu sadarbības modeli ar Coinbase, kas palīdzēs saglabāt decentralizāciju un ļaus steikot droši.
Tā kā viens no nākamajiem posmiem ir palaist Smart contracts, tad būs 20 miljonu finansējums dažādiem jaunajiem projektiem. Paredzēs palaist šogad.
Tika prezentēta Atala PRISM, kas ir uz Cardano blokķētes bāzēta personu (arī uzņēmumu) identifikācijas sistēma. Var precīzāk palasīt https://www.atalaprism.io/ (https://www.atalaprism.io/)
Vēl palaista tāda lieta kā Native Assets, Ethereumam bija ERC20 standarts.
Tur vēl tiek izstrādātas lietas, ko es galīgi nesaprotu  :D

Bet kopumā rodas iespaids, ka ir uzbūvēta laba platfoma uz kuras pamata varēs pārņemt citu projektu idejas, bet jau novēršot šo projektu sākotnējās kļūdas.

Kā saka šis gads solās būt interesants, bet 2021 un 2022 vispār vajadzētu būt labam.

Kas attiecas uz cenu. Patīkami, ka pēdējās dienās atkal esam kāpuši pret kopējo kriptovalūtu noskaņojumi un sasnieguši gandrīz +300% kopš pirmā ieraksta. šobrīd priekšā ir 0.10 robeža, kurai ir jāsitas cauri. Vnk šādiem cipariem parasti pāgrūtāk cenai tikt cauri...
Cena jau arī it kā nav tik būtiska, bet nevar noliegt, ka atrodoties TOP10 par tevi vairāk runā un uztver kā nopietnāku spēlētāju  ::)
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 07/07/2020 08:03:57
https://youtu.be/7MJIrOs5Ij8 (https://youtu.be/7MJIrOs5Ij8)

Vnk labs video par vienu no Cardano attīstības virzieniem
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 14/11/2020 21:19:06
Nedaudz atjaunošu info par notiekošo:

>Jau kādu laiku darbojas Shelley mainnet, kas nozīmē, ka Cardano tīkls ir decentralizēts.

> Šobrīt tiek testēts Goguen "attīstības" posms, kad kļūs pieejami smart contrakt'i. Goguen mainnets ir plānots uz februāri-martu, bet nu tas nenozīmē, ka viss uzreiz strādās, jo plānots, ka funkcionalitāte tiks papildināta pakāpeniski.

>Ir plānota interesanta iespēja, ka Ethereuma ERC tokenus varēs konvertēt uz Cardano tīklu. Bagi gribās redzēt kā tas izpaudīsies.

>Kā Etherumā arī Cardano tīklā tiks palaisti dažādi projekti un radīti tokeni, kuru vērtība var strauji kāpt. Vērts pievērst uzmanību.

> Vairums ir pamanījuši, ka bitcoins ir spēcīgi pakāpies. Es ceru, ka būs "atskoks" uz 30% paraujot līdzi altcoinus, tad varētu būt laba iespēja kaut ko nopirkt ar salīdzinoši mazākiem riskiem.

>Šobrīd Cardano stakings ienes ~6% gadā.

>Joprojām uzskatu ka projekts ir ļoti perspektīvs ar lielisku komunikāciju. Arī projekta izstrāde notiek ļoti aktīvi, par ko var pārliecināties Githubā.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: Vienpatis on 14/11/2020 23:11:14
Sveiks, reboot!

Jau sen esmu dzirdējis pa šo projektu, bet nekad neesmu iedziļinājies, sapratis.
Vari dažos teikumos pastāstīt, kāpēc šis projekts ir vērtīgs?
Staking ir super, bet pēc Tava pirmā posta neuztvēru pamatdomu.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 15/11/2020 00:14:44
Visvērtīgāk ir noskatīties vairākus video ar Charles Hoskinson.
Labāk angļu valodā, bet ir arī tulkojumi krievu valodā.

Mērķis kā jau vairumam projektu: Uzbūvēt drošu, ērtu, funkcionālu un ātri darbojošos blokķēdes platformu.
Viens no cēlajiem mērķiem: Lai katram cilvēkam uz pasaules būtu vienlīdzīgas iespējas iesaistīties finansu pasaulē un iegūt stablitāti, jo šobrīd ir problēma, ka daudzās valstīs cilvēkiem nav pieejami bankas konti utt.

Cardano ir faktiski vienīgā no TOP kriptovalūtām, kura projektu būvē ar zinātnisku pieeju. Sākumā tiek vekta pētnieciskā daļa un tkai tad projekts tiek realizēts dzīvē. No otras puses tas ir ilgs process, ko šim projektam arī pārmet. Vnk ir iespējams, ka var nokavēt "vilcienu" un citi projekti riskējot būs aizstegušies priekšā.
Cardano tiek būvēts pamatīgi un jau no pašiem pamatiem, kamēr Ethereums šobrīd mēģina pāriet no Proof of Work uz Proof of Stake un saskaras ar iespaidīgām problēmām. Tas ir kā mainīt dzinēju, riteņus utt. braucošam auto.

Tātad kāpēc tieši Cardano?
>PoS (Proof of Stake) visticamāk būs ātrāks un lētāks par Proof of Work (PoW)
>Drošība - vajadzētu būt drošākam vismaz 1000x par Bitcoin dēl decentralizācijas. Ja PoW tīklam var uzbrukt, tad konkrēti uzbrukt Cardano PoS tas būs ļoti dārgi... ļoti.
>Projektam ir redzams līderis, kurš aktīvi komunicē ar sabiedrību, ziņo par progresu un jaunumem. Ethereum līderis ir  interesantāks, bet par Bitcoina rašanos un radītāju nav zināms pilnīgi nekas.
>Pēc Github datiem septembrī un oktobrī Cardano ir bijis aktīvākais projekts starp visiem, bet tas jau ir tā vismaz pēdējo gadu. Komanda strādā ļoti aktīvi un arī viss kods ir atklāts.
>Nevienu brīdi komandas mērķis nav bijis mākslīgi manipulēt ar cenu. Citi TOP projekti piekopj to diezgan aktīvi.
>Gatavībā ir vairāki projekti, kas gaida, kad varēs palaist smart contraktus, ir ļoti ļoti interesanti risinājumi, ko jau gribas redzēt darbībā.
>Ir izveidojusies spēcīga un diezgan nobriedusi kopiena (comunity), kaut kripto pasaulē pietiek panikotāju, kam svarīga ir tikai produkta cena.
>Tieši es nezinu kurš projekts no TOP20 būtu ar tik pamatīgu bāzi. Ir projekti ar labām idejām, citi ar milzīgu finansējumu, vēl kāds ar to, ka bija pirmais, bet Cardano tiek būvēts kā reāls pamats decentralizētai finansu sistēmai.
>Projektam tiek izstrādāta arī mārketinga kampaņa, bet domāju, ka tā tiks palaista pēc Smart contraktiem, jo tad efekts būs lielāks.
>Un ja projektu ar ieguldītu tādu darbu var iegādātes ar 90% atlaidi no All Time high, kad tas bija tikai vīzija, bet tagad jau ir redzami mazi zaļi auglīši, tad uzskatu, ka tas varētu būt labs dīls.

P.S. Bet nu grūti tik apjomīgu projektu aprakstīt pāris rindiņās. Un pastāv jau arī riski, ka ieguldītais darbs neatmaksāsies, jo vienmēr pretī spēlē liela nauda, politika, cilvēku savtīgums. Diemžēl cilvēki dzenoties pēc nelielas peļņas vai labuma ir gatavi pārdot savu brīvību... tas ir ne tikai kriptovalūtās...
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: Vienpatis on 23/11/2020 16:03:20
Paldies par info!  ::)
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 26/12/2020 21:48:06
Ir pagājis GADS!

Tieši pirms gada tika veikts pirmais ieraks par tēmu Cardano.
Cena no tā brīža ir 0.0343$ ir pakāpusies 0.158$, kas ir apsveicami, bet ne tas ir galvenais.

Ir veiksmīgi palaista Shelley ēra, kas atbild par projekta decentralizāciju kā arī notiek Goguen ēras testēšana, protams, paralēli tiek strādāts pie pārējiem attīstības posmiem.

Ko sagaidam 2021. gadā?
Februārī-Martā būtu jāpalaiž Goguen mainnets, kas nozīmē, ka varēs sākt darboties smart contracti, bet funkcionalitāte tiks papildināta pakāpeniski.
Plāns ir ielauzties DeFi lauciņā, kas šobrīd aizņem ap 90% no Ethereuma (ETH) tīkla noslogojuma.
Ir izstrādāts ERC20 tokenu (Ethereuma) konvertors, kas ļaus ERC20 tokenus pārnest uz Cardano blockcheinu.
Plānots, ka smart contractus varēs rakstīt vairumā populārākajās programmēšanas valodās.
Noslēgti diezgan daudzi sadarbības līgumi ar kompānijām un citu kriptovalūtu izstrādātājiem par sadarbību.
Ir paredzēts ~60milj finansējums jauno projektu izstrādātājiem.
Cerams, ka Cardano beidzot iekļaus Coinbase, jo tas pozitīvi ietekmētu cenu un pieejamību.

Tuvākajā piecgadē  var ieveidoties laba cīņa ar ETH, jo izskatās, ka Cardano būs ātrāks un lētāks, turklāt jebkuru ETH projektu varēs viegli pārnest uz Cardano blockcheinu. Redzēs kā ETH veiksies ar 2.0 palaišanu.

Nu ko, būs interesanti pavērot kas notiks 2021!  :cool:
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 17/01/2021 15:07:22
Nav pagājis mēnesis kā Cardano (ADA) vērtība ir kāpusi vairāk kā 130%.
Ļoti labi, ka pēdējās dienas kāpums ir pret kopējo kritovalūtu tirgu, tas parāda kaut kādā ziņā neatkarūbu no Bitcoina.

Joprojām jāgaida februāris, kad sola palaist smart contraktus.

Papildus uzmanību var pievērst tādam projektam kā ERGO, kas kaut kādā mērā sadarbosies ar Cardano.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 06/02/2021 23:11:07
Šodien Cardano (ADA) sasniedz 0.66 centus un izvirzās 4. vietā pēc kapitalizācijas starp visām kriptovalūtām.
Ja neskaita Tether, kas ir stablecoins, tad priekšā ir tikai Bitcoins(BTC) un Ethereums (ETH). Iespaidīgi!  :cool:

Skaidrs, ka kāpums izskatās pat neveselīgi straujš un korekcija gan jau nav aiz kalniem.  :-\ Bet nu iespaidīgi!  ::)

Iepriekš pieminētas ERGO arī bija pakāpis līdz 2$, kas ir 4x, tagad tirgojas pie 1.5$

 
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 27/02/2021 00:11:03
Cardano (ADA) kopš ieprikšējā ieraksta jau paspēja atkal dubultot savu vērtību un šodien pieskārās pie 1.3$.
Un atkal notiek virzība pret kopējo tirgu, kas ir labs rādītājs.

Par pieminēto ERGO (ERG) tik varu pateikt, ka tika sasniegts mans mērķītis 10x un es esmu no šī projekta izgājis, kaut arī uzskatu par perpektīvu projektu, kas tikko palaida algoritmisku stable coin SigmaUSD un strādā pie DEX un Oracl'iem.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 16/03/2021 20:03:28
Labas ziņas!  :mllner:

Cardano (ADA) 18. martā varēs sākt tirgot iekš Coinbase PRO.

Tagad jāgaida aprīlis, vajadzētu palaist smart-contractus un līdz gada beigām būtu jāatveras DEX'iem un SWAP'alkām, lendingiem utt.
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 16/09/2021 16:34:17
12. septembrī pēc Test-neta ir izlaisti smarti.

Kas seko līdzi kripto tirgum, jau ir pamanīguši, ka Cardano jau labu laiku turās 3. pozīcijā aiz BTC un ETH.
Šobrīd ir vērts sekot līdzi jaunajiem projektiem, kas tiks radīti uz Cardano bāzes.

Tagad jācer, ka viss notiksies un nebūs tāds pats liktenis kā vairākiem Cardano konkurentiem, kas pēc smartu palaišanais piedzīvoja smagu kritumu.
Līdz gada beigām būtu jāpalaižas vairākiem DEX un DeFi projektiem, tad arī redzēs kas un kā strādā.

Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: reboot on 24/09/2021 15:19:49
Uzrāvos uz Latviešu projekta, kas tiks būvēts uz Cardano.  :o

Šobrīd ir vairāki launchpad, caur kuriem var investēties dažādos jaunajos projektos.

Šajā gadījumā Launchpad ir: https://occam.fi/ (https://occam.fi/)
Latviešu projekts, kas mēģinās ielauzties cryptogaming pasaulē ar https://colizeum.io/ (https://colizeum.io/)
Apakšā tam stāv jau reāls uzņēmums, kas jau izstrādā spēles https://www.beetrootlab.com (https://www.beetrootlab.com)

Man no malas izskatās, ka džeki, kam jau sanāk izstrādāt spēles, vnk, redz, ka crypto pasaulē ir daudz nepieskatītas naudas un kaut ko no tā kumosa jānokož.
Izskatās, ka komanda tur šauj no visām puškām, nu un cer ka gan jau aizies. Bet nu tas nav sliktā nozīmē, jo reizēm tā pat vajag.

Katrā ziņā novēlu džekiem veiksmi, pats arī plānoju nedaudz investēties, ja sanāks.  :cool:
Nosaukums: Re: Cardano (ADA) - Kriptovalūta
Ierakstījis: groznyjs on 30/10/2021 23:54:10
FINTELUM PAZIŅO PAR KOPFINANSĒJUMA PIESAISTI PROJEKTAM - COLIZEUM ($ZEUM): https://kriptorum.lv/blog/75-fintelum-pazino-par-kopfinansejuma-piesaisti-projektam-colizeum-zeum

COLIZEUM UZSĀK PRIVĀTO STRATĒĢISKO FINANSĒJUMU POSMU: https://kriptorum.lv/blog/76-colizeum-uzsak-privato-strategisko-finansejumu-posmu