Sezonas klusums? Saxo Bank par to nav dzirdējuši

Treideri.lv | 9. augusts 2016 09:09
Sezonas klusums? Saxo Bank par to nav dzirdējuši

Dāņu brokeris Saxo Bank uzrādījis labākos tirdzniecības apjomus kopš 2015. gada janvāra.

Saxo Bank vakar publicējuši galvenos šī gada jūlija tirdzniecības rādītājus. Pēdējā mēneša laikā brokera kompānijai, par spīti sezonālajam aktivitātes kritumam atvaļinājumu laikā, izdevies palielināt tirdzniecības apjomus. Tādā veidā brokera statistika apstiprināja iepriekš paustos uzskatus, ka Brexit referendums nospēlējis par labu daudziem ārpus biržas tirdzniecības industrijas dalībniekiem.

Un tā, kopējais mēneša tirdzniecības apjoms sasniedzis 265 miljardus ASV dolāru, kas par 1.5% pārsniedz jūnija rādītāju un ir par veseliem 60% augstāks par pagājušā gada šo pašu periodu. Vēl jo vairāk, diennakts vidējie tirdzniecības apjomi (ADV rādītājs) sasnieguši 12.6 miljardus dolāru, kas arī nedaudz (par 6%) pārspēj jūnija rādītāju, taču gada griezumā pēdējais rezultāts analoģisku rādītāju pārspējis par 46%.

Pozitīvā dinamika atspoguļojusies arī citos Eiropas licencētās investīciju bankas operāciju rādītājos. Piemēram, klientu, tirdzniecībai paredzēto, aktīvo līdzekļu apjoms jūlijā sasniedzis 12.8 miljardus dolāru, aiz sevis atstājot jūnija rādītāju un nostiprinot jaunu rekorda atzīmi. Jāpiebilst, ka kopš gada sākuma dāņu brokeris par 13% palielinājis savu klientu bāzi tirdzniecības līdzekļu apjomu veidā.

Daļēji neordinārais tirdzniecības rādītāju pieaugums sezonāli vājā periodā var būt izskaidrojams ar brokeru kompānijas Saxo Bank centieniem otrā ceturkšņa laikā reorganizēt un optimizēt savu biznesu, šis process turpinās vēl šodien. Vairāk kā pirms gada dāņu brokeris palaida savu tirdzniecības platformu SaxoTraderGO, savukārt šogad restrukturizē savu Forex segmentu, kas kopumā ļauj piedāvāt klientiem izdevīgākus spredus un optimizēt ieturētās komisijas.

 

Treideri.lv

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv