SEB banka un Nordea palielina finansējumu AS “ELKO Grupa” līdz 90 miljoniem ASV dolāru

Treideri.lv | 20. augusts 2013 11:12
SEB banka un Nordea palielina finansējumu AS “ELKO Grupa” līdz 90 miljoniem ASV dolāru

SEB banka un Nordea turpinot atbalstīt datortehnikas un elektronikas preču vairumtirdzniecības uzņēmuma AS “ELKO Grupa” biznesa attīstību, palielina 2011. gadā piešķirto finansējumu līdz 90 miljoniem ASV dolāru. Finansējums tiek piešķirts uz 1 gadu. SEB banka un Nordea palielina kredītlīniju par 15 miljoniem ASV dolāru katra, kā rezultātā SEB bankas kopējais finansējums uzņēmumam veido 60 miljonus ASV dolāru un Nordea – 30 miljonus ASV dolāru.

AS “ELKO Grupa” prezidents Egons Mednis: “Esam gandarīti, ka AS “ELKO Grupa” biznesa attīstība, reputācija un finanšu stabilitāte stiprina mūsu sadarbību ne tikai ar pasaules vadošajiem IT uzņēmumiem, bet arī ar mūsu finanšu partneriem. Pateicoties finanšu partneru izrādītajai uzticībai un mums piešķirtajiem papildus līdzekļiem 30 miljonu ASV dolāru apmērā, AS “ELKO Grupa” profesionāļu komanda turpinās realizēt nospraustos mērķus biznesa izaugsmei. Tas mums ļaus palielināt tirgus daļu galvenajos mērķa tirgos, kā arī attīstīt un piedāvāt tādas jaunas produktu grupas kā viedtālruņi, planšetdatori u.c.”

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: “Priecājamies sadarboties ar vienu no lielākajiem un nozīmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem un sniegt atbalstu tā attīstībai. Ņemot vērā mūsu iepriekšējo sadarbību vairāku gadu garumā un ELKO Grupas stabilo attīstību, arī šogad esam pieņēmuši lēmumu palielināt piešķirtās kredītlīnijas apjomu. ELKO Grupai izsniegtais finansējums ir viens no lielākajiem apgrozāmo līdzekļu finansēšanai piešķirtajiem aizdevumiem Baltijas valstīs.”

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: “AS ELKO Grupa ir ilggadējs Nordea partneris, gadu gaitā apliecinot kompetentas komandas mērķtiecīga darba rezultātus. Uzņēmuma sadarbību ar Nordea raksturo savstarpēja uzticība un pragmatisms. Šogad, atzīmējot ELKO 20. gadadienu, novēlam arī turpmāk būt pārliecinošiem nozares līderiem un sekmīgi īstenot nākotnes attīstības plānus.”

Avots: SEB

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv