SEB banka kopā ar Nordea palielina finansējumu AS “ELKO Grupa” līdz 60 miljoniem ASV dolāru

Treideri | 13. septembris 2012 13:33
SEB banka kopā ar Nordea palielina finansējumu AS “ELKO Grupa” līdz 60 miljoniem ASV dolāru
Foto: Publicitātes attēli

Turpinot atbalstīt datortehnikas un elektronikas preču vairumtirdzniecības uzņēmuma AS “ELKO Grupa” biznesa attīstību, SEB banka kopā ar Nordea palielinājuši 2011. gadā piešķirto finansējumu līdz 60 miljoniem ASV dolāru šogad. Finansējums tiek piešķirts uz 1 gadu. SEB banka palielina kredītlīniju par 10 miljoniem ASV dolāru, kā rezultātā SEB bankas kopējais finansējums uzņēmumam veido 45 miljonus ASV dolāru. Savukārt, Nordea palielina uzņēmumam piešķirto overdraftu par 5 miljoniem ASV dolāru līdz 15 miljoniem ASV dolāru.

SEB bankas Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kārlis Danēvičs: “Esam gandarīti, ka šogad turpinām sadarbību ar vienu no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem un mūsu piešķirtais finansējums tiks izmantots, lai sekmētu ELKO izaugsmi un veicinātu kompānijas biznesa mērķu sasniegšanu. SEB bankas profesionāļu komanda ir pierādījusi, ka var nodrošināt pamatbankas funkcijas Latvijas tautsaimniecībai tik nozīmīgam uzņēmumam, izsniedzot vienu no lielākajiem apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem Baltijas valstīs.”

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: “Dinamiska un mērķtiecīga uzņēmuma attīstība ir ieguvums visai sabiedrībai. Nordea bankai vienmēr bijusi svarīga atbildīga kreditēšana, tādēļ esam gandarīti sadarboties un atbalstīt nozares līderus un spēcīgus tirgus spēlētājus Latvijā.”

AS “ELKO Grupa” prezidents Egons Mednis: “Ar šo darījumu AS “ELKO Grupa” ir refinansējusi esošās saistības 45 miljonu ASV dolāru apmērā un piesaistījusi papildu līdzekļus 15 miljonu ASV dolāru apmērā, kas ļaus ELKO turpināt palielināt tirgus daļu galvenajos mērķa tirgos un turpināt realizēt citus nospraustos mērķus biznesa izaugsmei. Esam gandarīti par mūsu ilgtermiņa sadarbību ar SEB banku un Nordea. Abu banku izrādītā uzticība un vēlme sniegt savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā kārtējo reizi apliecina AS “ELKO Grupa” finanšu stabilitāti un uzticama partnera reputāciju ne tikai IT industrijā, bet arī finanšu pasaulē.”

Avots: SEB

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv