Scotiabank: decembris lutina eiro

Treideri.lv | 4. decembris 2017 17:50
Scotiabank: decembris lutina eiro

Scotiabank galvenais valūtu tirgus stratēģis Šons Osborns (Shaun Osborne) norāda, ka EUR/USD pienācīgs atbalsts būtu jāatrod ap 1.1850/00.

Uz stabilās ekonomikas izaugsmes fona, investoru uzticība Eirozonā šomēnes, pēc Sentix indeksa, pieaugusi vairāk, nekā prognozēts, un joprojām ir tuvu vairāku gadu maksimumiem. PPI oktobrī audzis nedaudz vairāk nekā prognozēts (+0.4% mēnesī), taču nedaudz palēninājies gada izteiksmē (+25%, salīdzinot ar +2.9 septembrī). EUR/USD turpina ignorēt pieaugošos īstermiņa spredus (divgadīgo obligāciju spredi jau sasnieguši 250 b. p.), un nu var iegūt solīdu atbalstu ap 1.18 vidu/minimumiem. Eksperti līdz gada beigām saskata ierobežotu krituma potenciālu; atgādinām, ka sezonālās tendences parasti eiro valūtai labvēlīgas ir decembrī.

EUR/USD pagājušajā nedēļā tirgojās nedaudz maigi, taču zaudējumi bija minimāli, un, ja šonedēļ kurss būtiski kritīsies, eiro var cerēt uz tehnisku atbalstu. Scotiabank eksperti uzskata, ka īstermiņa grafiki joprojām ir nedaudz divdomīgi un ir labvēlīgi diapazona tirdzniecībai. Stundu grafiki šobrīd piedāvā stabilu atbalstu ap 1.1830/50. Tālākam kāpumam nepieciešams izrāviens nedaudz virs 1.19.

Scotiabank EURUSD

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv