Scotiabank: Anglijas Banka pazeminās likmes līdz nullei un mārciņa atsāks kritumu

Treideri.lv | 12. jūlijs 2016 09:41
Scotiabank: Anglijas Banka pazeminās likmes līdz nullei un mārciņa atsāks kritumu

Ceturtdien notiks Anglijas bankas monetārajai politikai veltītā sanāksme un vairums ekspertu prognozē procentu likmes pazemināšanu par 0.25%, cerot, ka Marka Karnī pēc Brexit sniegtie mājieni par stimulēšanas paplašināšanu materializēsies.

Scotiabank eksperti uzskata, ka Anglijas Banka izlems nestiept gumiju un pazeminās procentu likmi uzreiz līdz nullei, kā arī saglabās durvis atvērtas QE programmas atjaunošanai jau augustā. Regulators neuztraucas par mārciņas kritumu. Tā pozīcija ir tieši pretēja – devalvācija atvieglos ekonomikas pārbalansēšanu, tāpēc bankā šonedēļ gaida britu valūtas krītošā trenda atjaunošanos, ja Anglijas bankas agresivitāte pārspēs tirgus prognozes.

Īstermiņa perspektīvā nozīmīga pretestība mārciņas/dolāra pārī ir $1.2980 apgabals, kur izrāviens augstāk var izprovocēt kāpumu līdz $1.31-1.32, taču šeit, pēc ekspertu prognozēm, lāči atkal pārņems iniciatīvu. Vidējā un ilgtermiņa perspektīvā tehniskie indikatori saglabājas negatīvi, paredzot tālāku mārciņas kritumu un Scotiabank uz kāpuma mēģinājumiem izskata pārdošanas iespējas.

Forex valutu grafiks GBPUSD Daily

 

Treideri.lv

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv