Privātuma politika

Iesaki:

SIA Treideri (turpmāk tekstā Treideri.lv), sniedz Jums savus pakalpojumus saskaņā ar sekojošiem Pakalpojumu nosacījumiem, kurus mēs varam laiku pa laikam papildināt, Jums par to nepaziņojot.

Šī privātuma politika attiecas uz to, kā Treideri.lv attiecas pret personiski identificējamu informāciju, kuru Treideri.lv iegūst, kad jūs darbojaties Treideri.lv tīmekļa vietnē un kad jūs izmantojat Treideri.lv pakalpojumus.

Jūs piekrītat,ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei Treideri.lv datu bāzē.

Treideri.lv iegūst personiski identificējamu informāciju, kad jūs reģistrējieties Treideri.lv forumā, aizpildāt pieteikuma formu Treideri.lv tīmekļa vietnē vai izmantojat noteiktus Treideri.lv produktus vai pakalpojumus.

Personīgās informācijas klasifikācija var neaprobežoties ar: vārdu, uzvārdu, profesiju, valsti, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu personīgu informāciju, kas no apmeklētāja puses tiek ierakstīta foruma reģistrācijas formā vai kādā no pieteikuma formām, kas atrodamas Treideri.lv tīmekļa vietnē. Ja Jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju – ieskaitot personīgos datus, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur pastu, e-pastu vai telefonu (vai citu komunikācijas gaitā konkretizētu veidu). Sazināšanās ar Jums varētu būt saistīta ar mārketinga mērķiem.

Izmaiņas privātuma politikā

Treideri.lv patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu, pārbaudiet šo lapu regulāri.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums izmantojot kontaktus, kas norādīti kontaktu sadaļā.

Cookies (sīkfaili)

Cookies (sīkfaili) ir mazi teksta faili, kurus serveris (piemēram, tas kuru izmanto www.treideri.lv) pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājas lapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem.

Saglabāti sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot kādu mājas lapu un izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, tie ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

Īsumā, sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Mēs sīkfailus izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkfailus saglabāt. Ja tomēr vēlaties tos noraidīt, šo varat izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv