Pēc Donalda Trampa izteikumiem dolāra kurss pieaug, savukārt drošie aktīvi piedzīvo lejupslīdi

Treideri.lv | 26. augusts 2019 16:52
Pēc Donalda Trampa izteikumiem dolāra kurss pieaug, savukārt drošie aktīvi piedzīvo lejupslīdi

Tirgus mētājas no vienas puses uz otru atkarībā no politiķu izteikumiem.

Pirmdien dolāra kurss nostiprinājies, kopumā tā vērtība pieaug pateicoties akcijām un preču pāriem, jo patvēruma aktīvi zaudē vērtību pēc ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojuma, ka Ķīna prasījusi viņam atjaunot tirdzniecības pārrunas. Savukārt Pekina savu iniciatīvas nozīmi cenšas mazināt.

Bloomberg dolāra indekss pieaudzis par 0.2%, un amerikāņu valūtas vērtība pieaugusi attiecībā pret visām pārējām G-10 valūtām, izņemot Austrālijas dolāru.

USD/JPY Ņujorkas sesijā pieaudzis līdz pat 106.40, tādējādi atgūstoties no rīta pusē sasniegtā 104.46 minimuma, kas bija zemākais līmenis kopš 2016. gada novembra. Jena un valsts kases obligācijas pieauga Āzijas sesijas sākumā pēc tam, kad Donalds Tramps piektdien paziņoja, ka atkal paaugstinās tarifus Ķīnas importam.

Pie 105.00 Japānas bankas palēnināja pāra lejupslīdi, taču šis līmenis tomēr piekāpās, jo nostrādāja Stop-Loss orderi. Pēc kāda Japānas bankas brokera teiktā, orderu grāmatas tika iztīrītas, kaut gan stopi izvietoti vēl pie 106.10. Pēc Ņujorkas preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisijas datiem lielie spekulanti pagājušajā nedēļā palielinājuši savu tīro garo jenas pozīciju par 6 412 kontraktiem līdz 31 154, kas ir augstākais tīrās garās pozīcijas rādītājs kopš 2016. gada novembra.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv