Pēc Brexit britu bankas saglabās piekļuvi ES tirgum

Treideri.lv | 1. novembris 2018 09:46
Pēc Brexit britu bankas saglabās piekļuvi ES tirgum

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja un Eiropas Savienības pārstāvji panākuši vienošanos, ka Lielbritānijas finanšu kompānijas saglabās piekļuvi Eiropas tirgiem arī pēc Brexit.

Pēc laikraksta Times sniegtās informācijas, kas iegūta no avotiem Lielbritānijas valdībā, pusēm izdevies vienoties par visiem turpmākās sadarbības aspektiem finanšu jomā, ieskaitot arī finanšu informācijas apmaiņu.

Šī vienošanās ļaus britu kompānijām, kas darbojas ar finanšu pakalpojumu sniegšanu, saglabāt piekļuvi Eiropas tirgum, savukārt Lielbritānijas likumdošana saglabās atbilstību ES normām plašā jautājumu lokā.

Drīz pēc Times publikācijas, britu mārciņas kurss attiecībā pret ASV dolāru uzlēca par 0.5%.

Atgādinām, ka dienu iepriekš par “Brexit” atbildīgā britu ministre Hilarija Benu paziņoja, ka cer uz vienošanās panākšanu starp Londonu un Briseli līdz 21. novembrim. Pārrunās ar deputātiem Kopienu palātā 9. oktobrī Dominiks Rābs paziņoja par iespējamu Lielbritānijas izstāšanos no ES jau novembrī.

Šodien treideri gaida Anglijas Bankas sanāksmes rezultātus. Reuters aptaujātie ekonomisti prognozē, ka regulators likmes saglabās nemainīgas.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv