Pēc ASV statistikas publikācijas eiro nedaudz krities pret dolāru

Treideri.lv | 17. februāris 2016 17:33
Pēc ASV statistikas publikācijas eiro nedaudz krities pret dolāru

Dati liecina, ka iesāktu jaunu mājokļu celtniecība ASV janvārī kritusies, kaut gan tika prognozēts pieaugums, kamēr izsniegto būvatļauju skaits sarucis mazāk kā prognozēts.

ASV Tirdzniecības ministrija paziņojusi, ka pagājušajā mēnesī iesākto mājokļu skaits no decembra 1.143 miljoniem krities par 3.8% līdz 1.099 miljoniem. Analītiķi prognozēja rādītāja pieaugumu līdz 1.170 miljoniem.

Izsniegto būvatļauju skaits no decembra 1.204 miljoniem sarucis par 0.2% līdz 1.202 miljoniem. Analītiķi prognozēja, ka būvatļauju skaits kritīsies līdz 1.200 miljoniem vienību.

Tikmēr Nodarbinātības statistikas birojs paziņoja, ka ražotāju cenu indekss ASV pagājušajā mēnesī pieaudzis par 0.1%, kaut gan tika prognozēts tika kritums par 0.2%.

Tādā veidā ASV ekonomikas stāvokļa aina saglabājas diezgan pretrunīga, kas pastiprina nenoteiktību attiecībā uz procentu likmju drīzu paaugstināšanu ASV.

Eiro, pēc ASV statistikas datu publikācijas, ir nedaudz krities pret ASV dolāru. Pāris kritās līdz 1.1105, taču drīz vien atguvās līdz līmeņiem, kur tas atradās pirms ziņu publikācijas.

Treideri gaida FRS sanāksmes protokolu publikāciju, lai izlemtu, vai tuvākajā nākotnē var gaidīt procentu likmju paaugstināšanu.

 

Treideri.lv

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv