Pasaules akciju tirgi piedzīvojuši lielāko kritumu kopš 1969. gada

Treideri.lv | 19. decembris 2018 13:54
Pasaules akciju tirgi piedzīvojuši lielāko kritumu kopš 1969. gada

Attīstīto valstu obligācijas decembri var noslēgt ar pēdējos septiņos gados labāko rezultātu, ko var vērtēt kā neuzticības paušanu globālajai ekonomikai 2019. gadā.

G7 valstu obligācijas šajā mēnesī investoriem atnesušas 1.16%, kas var kļūt par labāko decembra mēneša rādītāju kopš 2011. gada, liecina Bloomberg Barclays indekss.

MSCI World attīstīto valstu akciju indekss šajā periodā nokrities par 6.5% un var uzrādīt šim mēnesim lielāko kritumu kopš šo datu apkopošanas sākuma 1969. gadā.

Šāda spēcīga akciju izpārdošana un obligāciju pirkšana visā pasaulē šim laika posmam ir reta parādība”,

– norāda PineBridge Investments Japan Co. investīciju fiksēta ienesīguma instrumentos nodaļas vadītājs Tadaši Macukava, piebilstot, ka tas var kalpot par signālu nopietnai pasaules ekonomikas atdzišanai nākamajā gadā.

ASV 10-gadīgo obligāciju ienesīgums trešdien pirmo reizi kopš maija noslīdēja zem 2.8%. Tiek prognozēts, ka Federālā Rezervju Sistēma šodienas sanāksmē signalizēs par monetārās politikas normalizācijas tempu samazināšanu.

Japānas 10-gadīgo obligāciju ienesīgums nokrities līdz 0.01% un var sasniegt nulli. Japānas vērtspapīru ienesīgums virs nulles turas kopš 2017. gada septembra.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

 1. ja?__

  Kas tagad būs diez?

 2. Noris

  Domāju, ka jāgatavojas nākamgad iepirkt akcijas pa lēto.

 3. ja?___

  Un kad varēs pārdot?

 4. ezis

  Es gribēju tik bilst uzmanību ka tāpat akcijas vēl arvien ir 20% augstāk nekā tās bija 2016. gadā pirms Trampa ievēlēšanas. Takā šis “kritums” manā izpratnē ir pupu mizas. Es gan priecājos, jo vērtspapīri uz kuriem es metu acis ir ļoti spēcīgi iedragāti, teju 2009. gada līmenī jau.

 5. ja?____

  Kādi vērtspapīri jāpērk?

 6. ezis

  Tev visu ar karotīti vaig “ja?” ? :)
  Katram savas stratēģijas.

 7. Noris

  Ja nav skaidrības par konkrētām akcijām, vai citiem konkrētiem vērtspapīriem, tad, manuprāt, drošākais ir pirkt kaut ko pēc iespējas universālāku. Indeksus, ETF’us…

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv