Pantera: Bitcoin zemāko punktu jau ir sasniedzis, tāpēc gada laikā pakāpsies virs $20 000

Treideri.lv | 19. aprīlis 2018 06:42
Pantera: Bitcoin zemāko punktu jau ir sasniedzis, tāpēc gada laikā pakāpsies virs $20 000

Viens no kriptovalūtu nozares vadošajiem investoriem ir Pantera Capital- amerikāņu investīciju kompānija, kura kops 2013. gada iegulda līdzekļus digitālajos aktīvos un projektos, kuru pamatā ir blokķēžu tehnoloģijas.

Kriptovalūtu firmas eksperti savu viedokli skaidro ar virkni faktoru.

Tā, piemēram, nesenās apjomīgās pārdošanas kriptovalūtu tirgū bija saistītas ar nodokļu nomaksu. Pantera eksperti apgalvo, ka daudzi tirgus dalībnieki 2017. gadā ļoti labi nopelnījuši, un par to nācās atcerēties, jo nodokļu nomaksas termiņš ASV bija 17. aprīlis. Pagājušajā gadā treideru ienākumi, pēc Pantera Capital aprēķiniem, bijuši ap 300 miljardiem ASV dolāru. Par līdzekļu izņemšanu no tirgus atbildīgi tieši tie, kas ķērās pie nodokļu nomaksas.

Aprīļa sākumā ASV finanšu regulators slēdza vairākus ICO, apsūdzot šos projektus krāpniecībā, taču tas tirgus dalībniekus praktiski neietekmēja. Vienu no projektiem reklamēja boksa čempions Floids Meivezers. Taču tirgus nevis kritās, bet auga, un tas pierāda, ka pamats ir izveidots, apgalvo Pantera vadītājs Dens Morheds.

Viņš norāda uz neseno Bitcoin kritumu zem 200 dienu slīdošā vidējā un uzskata, ka tas ir pozitīvs signāls, kas paredz drīzu kriptovalūtas kāpumu.

BTCUSDDaily

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv