Opciju tirgus treideri gatavojas mārciņas kursa lejupslīdei

Treideri.lv | 12. novembris 2019 18:35
Opciju tirgus treideri gatavojas mārciņas kursa lejupslīdei

Opciju tirgus treideri līgumos no viena mēneša līdz gadam prognozē mārciņas lejupslīdi.

Ņemot vērā politiskos riskus, kas saistīti ar decembra vēlēšanām, pat pēc tam, kad Naidžela Faradža “Brexit” partija paziņoja, ka uzsāks politisko cīņu ar valdošo partiju un neapstrīdēs vietu parlamentā, mārciņas treideri prognozē tās lejupslīdi tuvākajos mēnešos.

Lielbritānijas valūta pagājušajā mēnesī pieauga par vairāk nekā 1% pēc tam, kad premjerministrs Boriss Džonsons izsludināja pirmstermiņa vēlēšanas, kurās, kā liecina sabiedriskās domas aptaujas, Konservatīvā partija saglabās līderes pozīcijas. Kaut arī šī līderība šonedēļ, pēc Naidžela Faradža paziņojuma par izvairīšanos no konkurences, ir nostiprinājusies, opciju tirgos investori joprojām ir piesardzīgi un turpina prognozēt mārciņas vājumu.

“Tas, droši vien, joprojām liecina par to, ka tirgus vēl nav pārliecināts, ka konservatīvie nākamajā mēnesī sasniegs ievērojamu vairākumu”, – uzskata Kanādas Imperiālās tirdzniecības bankas G10 grupas valūtu stratēģiju departamenta vadītājs Džeremijs Stretčs. “Neskatoties uz līderību sabiedriskās domas aptaujās, vēlētāju aizplūšanas apjomi pēdējās divās vēlēšanās, kas saistīts ar taktiskās balsošanas perspektīvām, nozīmē, ka vēlēšanu iznākumu šobrīd ir ļoti grūti paredzēt ar jebkuru pārliecības pakāpi”.

Mārciņa trīs gadu Brexit procesā darbojās kā riska barometrs, un vēlēšanu rezultāts noteiks Lielbritānijas ceļu uz izstāšanos no Eiropas Savienības. Tirgi joprojām ir atturīgi attiecībā pret balsojumu, kas var arī nesniegt konservatīvajiem acīmredzamu vairākumu vai beigties izveidojot koalīciju ar opozīcijas Leiboristu partiju. Šie divi scenāriji var izvērsties turpmākās Brexit sarunās ar Briseli vai jaunu referendumu.

Noskaņojuma un pozicionējuma rādītāji opciju tirgū liecina par labu mārciņas viena mēneša līdz gada līgumu pārdošanai.

Jaunākie Preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisijas dati liecina, ka investoriem joprojām ir īsās pozīcijas valūtā, lai gan viņi tās ir samazinājuši. Tas viss var padarīt valūtu neaizsargātāku pret strauju lejupslīdi, ja noskaņojums kļūst negatīvāks.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv