Admiral Markets

Nomura atsauc rekomendāciju pirkt mārciņu

Treideri.lv | 23. oktobris 2018 11:26
Nomura atsauc rekomendāciju pirkt mārciņu

Tuvākajās divās nedēļās mārciņas vērtība var samazināties. Pagaidām pirkšanas pozīcijas, cerībā uz vienošanās panākšanu ar ES, turēt nav ieteicams.

Nomura vairs neiesaka sterliņu mārciņas pirkšanas darījumus, jo runas par centristu izplatītām svētulēm par neuzticību Terēzai Mejai vieš bailes, un tas ir pilnībā saprotami, uzskata stratēģis Džordans Ročesters.

Mārciņa pirmdien kritusies pret ASV dolāru, jo Mejas atkāpšanās draudi pieaug. Spiediens uz mārciņu pieauga pēc tam, kad Sky News reportieris Bērts Rigbijs savā sociālajā tīklā Twitter ievietoja nevienam nezināmā centrista Torija vēstuli, kurš pievienojas Konservatīvās partijas dumpiniekiem un izplata vēstules ar aicinājumu paust neuzticību Mejas politikai.

“Ja sākas cīņa par varu partijas iekšienē, tad mēs prognozējam būtisku kritumu”,

– raksta Ročesters, paredzot 1-2% kritumu. Viņš iesaka nodrošināties pret mārciņas kritumu, iegādājoties GBP 1-2 nedēļu put opcijas – negatīvam notikumu attīstības un Mejas reitingu krituma gadījumam viņas pašas partijā.

Nomura neiesaka atvērt jebkādas pozīcijas, ja tiks pieņemts lēmums par partijas vadības pārvēlēšanu, savukārt vienošanās ar ES tiks saskaņota, jo GBP bāzes scenārijs paredz pirkšanu, jo darījums ar ES tiks saskaņots. Īstermiņa perspektīvā riski ir pārāk lieli, lai pirkšanas darījumus šobrīd censtos noturēt.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv