Nedēļas laikā Bitcoin sadārdzinājies par $1000

Treideri.lv | 25. jūlijs 2018 09:36
Nedēļas laikā Bitcoin sadārdzinājies par $1000

24. jūlijā Bitcoin turpināja strauju kāpumu. Bitcoin cena sasniedza $8475 atzīmi, lai gan tikai vēl no rīta tā pārsniedza $8000 atzīmi.

Monētas tirgus kapitalizācija pārsniedza 142 miljardus dolāru. Kriptovalūtu tirgus dominantes indekss sasniedza augstāko atzīmi kopš 2017. gada decembra, un šobrīd veido 47.3%.

$7500 atzīmi Bitcoin pārsniedza nedēļas nogalē, taču vēl tikai pirms nedēļas kriptovalūta pārsniedza $7000 līmeni.

Bitcoin vērtību ietekmē negatīvās kripto-analītiķu prognozes, kā arī Bitcoin-ETF gaidas. ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC) un Preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisijai (CFTC) tuvu stāvoši avoti apgalvo, ka abi regulatori “tikpat kā izlēmuši” par šī fonda radīšanas apstiprinājumu.

Viens no tiem norāda, ka pozitīvu lēmumu var gaidīt jau septembrī. Avots piebilst, ka līdz investīciju fondu apstiprināšanai komisija pieņems likumus, kas lielā mērā koncentrēsies uz ICO veikšanas noteikumiem.

9. jūlijā Čikāgas opciju birža CBOE nosūtīja SEC kārtējo pieteikumu Bitcoin-ETF atvēršanai. Vērtspapīru un biržu komisija vairākas reizes jau noraidījusi šādus pieteikumus, pamatojot to ar uzskatu, ka Bitcoin ir neregulēta valūta, taču situāciju mainīja tās apakšnodaļas vadītāja paziņojums, ka šī monēta nav vērtspapīrs. Tiek uzskatīts, ka jaunais fonds tirgos SolidX akcijas, kas katra maksās 25 bitkoinus.

Bitcoin cenu ilgstoši ietekmē arī citas ziņas: kļuvis zināms, ka pirmā kriptovalūta var iegūt “daļēji parakstīto transakciju” sistēmas atbalstu, savukārt eToro galvenais analītiķis Mati Grinspens uzskata, ka tirgus atrodas “apjomīgākā kāpuma priekšvakarā”.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv