MUFG un Royal Bank of Canada brīdina: mārciņa varētu gaidīt volatilitātes uzliesmojumu

Treideri.lv | 7. novembris 2017 17:23
MUFG un Royal Bank of Canada brīdina: mārciņa varētu gaidīt volatilitātes uzliesmojumu

Māriņu var sagaidīt vairāki trauksmaini mēneši, jo decembrī pienāk Brexit sarunu termiņš. Eiropas Savienībai 14.-15. decembrī jāsniedz savs lēmums par to, vai var pāriet pie diskusijas par tālāko tirdzniecības līgumu. Šajā sakarā, atbilstoši MUFG un Royal Bank of Canada secinājumiem, investoriem vajadzētu būt gataviem lielākām britu mārciņas svārstībām.

Ja pārrunas decembrī neliecinās par progresu, nākošais ES sammits notiks martā, bet pēc tā paliks tikai gads, kura laikā Lielbritānija paliks blokā, cenšoties tikt galā ar visām nākotnes attiecību detaļām. Laikam ritot, visdrīzāk, tirgus kļūs jūtīgāks pret Brexit pārrunām, kuras mūs gaida tuvākajos mēnešos, norāda MFFG stratēģis Lī Hārdmans. No mārciņas turpmākās dinamikas skatpunkta, mēs tuvojamies nozīmīgam pagrieziena punktam, kas varētu iesākt beigu procesu attiecībā uz stabilitāti, kas saglabājusies pēdējā gada laikā, piebilsts Hārdmans.

Gaidāms, ka, ja decembrī starp Lielbritāniju un ES tiks noslēgta pārejas vienošanās attiecībā uz galīgo dokumentu, tad tas nozīmēs, ka mārciņas krituma riski būtiski samazināsies, norāda Adamss Kouls no Royal Bank of Canada. Tajā pat laikā, arī iekšējā politika var nospēlēt nozīmīgākā faktora lomu, izprovocējot valūtas kritumu, piebilst Kouls. Terēzas Mejas valdība piedzīvo ne tos vieglākos laikus. Situācijai papildus slogu uzliek politiskās problēmas, tajā skaitā ar seksuālo uzmākšanos saistītās, kas novedušas pie Maikla Felona atstādināšanas. Hārdmans norāda, ka prognozē optimistiskāku mārciņas scenāriju, taču sekos līdzi notikumu attīstībai.

, , , , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv