Morgan Stanley iesaka bitcoin izmantot kā apsteidzošo indikatoru akciju tirgū

Treideri.lv | 28. marts 2018 11:12
Morgan Stanley iesaka bitcoin izmantot kā apsteidzošo indikatoru akciju tirgū

Marka Karnī acīs bitcoin varbūt arī nelīdzinās valūtai, toties šis aktīvs lieliski noder kā tirgus bara instinka indikators.

Ja skatāmies uz grafikiem, tad redzam uzskatāmu kriptovalūtas dinamikas līdzību ar cenas un peļņas nākotnes attiecību S&P 500 indeksā ietilstošajās akcijās. Vērtējuma indikators ausgtāko punktu sasniedza tajā pašā dienā, kad kriptovalūta (decembra vidū), bet pēc tam, dažas dienas pēc tam, kad pamatu sasniedza bitcoin, arī šis rādītājs sasniedza savus minimumus.

Sekojiet līdzi bitcoin kursam. Mēs nedomājam, ka šī korelācija saglabāsies pilnā apjomā, taču cenas/peļņas koeficientam būs grūti būtiski atkāpties uz vienu vai otru pusi bez analoģiskas citparu valūtas kursa dinamikas”,

norāda Morgan Stanley analītiķi.

Tāpat bankā uzskata, ka bitcoin demonstrē apsteidzošu dinamiku un tāpēc pilda lietderīga indikatora funkcijas. Ciparu monēta no 200 dienu slīdošā vidējā koriģējusies vien nedēļu pirms S&P indekss darīja to pašu. Pie tam, korelācija starp peļņas koeficientu un kriptovalūtu kļuvusi vēl ciešāka pēc nonākšanas pozitīvajā teritorijā pagājušā gada vidū.

Kopš gada sākuma bitcoin zaudējis vairāk kā 40% savas vērtības un šobrīd tirgojas netālu no 8 000 ASV dolāru līmeņa, tajā pat laikā cenas/peļņas koeficients atrodas gandrīz divu gadu zemākajā līmenī.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv