Miljardieris: koronavīruss uz visiem laikiem izmainījis cilvēku uzvedību un iznīcinājis daudzus biznesa modeļus

Treideri.lv | 6. maijs 2020 15:10
Miljardieris: koronavīruss uz visiem laikiem izmainījis cilvēku uzvedību un iznīcinājis daudzus biznesa modeļus

Koronavīrusa pandēmija ekonomikai un sabiedrībai radīs tādas pašas sekas kā lielā depresija, brīdina miljardieris Sems Zells. Pēc viņa domām, pandēmija ir neatgriezeniski mainījusi cilvēku uzvedību un iznīcinājusi daudzus biznesa modeļus.

“Pārāk daudz cilvēku prognozē V-veida ekonomisko atveseļošanos”, – intervijā Bloomberg TV paziņojis miljardieris Sems Zells, kurš savu labklājību ieguvis ar nekustamā īpašuma operācijām. “Visi, kas pārdzīvojuši koronavīrusa pandēmiju, to atcerēsies uz visiem laikiem”.

Lielā depresija izpostīja dzīves veselai paaudzei, kas tā arī nespēja aizmirst masveida bezdarbu, badu un izmisumu, atgādina investors. Tieši tāpat daudzi nekad nespēs psiholoģiski atgūties no pārbaudījumiem, ar kuriem draud esošā krīze. Cilvēkiem būs ļoti sarežģīti atgriezties pie ierastās dzīves pēc apjomīgā šoka.

Miljardieris prognozē, ka sociālā distancēšanās un attālinātais darbs turpināsies vēl ilgi (iespējams, gadus) pēc pandēmijas visasākās fāzes beigām. Šādā scenārijā visvairāk cietīs mazumtirdzniecības nozare, tūrisma industrija, dzīvās izklaides industrija un profesionālais sports.

“Cik drīz cilvēki atkal sāks lidot? Cik drīz tie atsāks apmesties viesnīcās? Cik drīz sāks apmeklēt tirdzniecības centrus?” – jautā investors. “Pats šo vietu atvēršanas fakts nenozīmē biznesa atveseļošanos. Daudzi biznesa modeļi ir neatgriezeniski iznīcināti”.

,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv