Merkele septīto reizi ievēlēta par savas partijas līderi

Treideri | 5. decembris 2012 11:35

Vācijas kanclere Angela Merkele (Angela Merkel), kura nereti tiek dēvēta gan par dzelzs lēdiju, gan Eiropas spēcīgāko sievieti, otrdien, 4.decembrī, knapi novaldījusi asaras. Kristīgo demokrātu partija ar 98% lielu atbalstu jau septīto reizi pēc kārtas ievēlējusi viņu par savu līderi.

Vēl lielāku partijas atbalstu savulaik baudījuši tikai Merkeles priekšteči – Helmuts Kols (Helmut Kohl) un Konrāds Adenauers (Konrad Adenauer), raksta The Guardian.

Notikuma liecinieki stāsta, ka publikas ovācijas ilgušas astoņas minūtes – veselas divas minūtes ilgāk nekā pagājušajā reizē.

Merkele uzrunā partijai sacīja, ka balsojuma rezultāti viņu pārsteiguši un aizkustinājuši. Vienlaikus viņa aicināja partijas biedrus «ķerties pie darba», uzsverot, ka ir «ļoti daudz darāmā».

Pirms balsojuma Merkele teica 60 minūtes garu runu, kurā slavēja valdību par to, ka tā esot «visveiksmīgākā kopš Vācijas atkalapvienošanas 1990.gadā». Viņa īpaši uzsvēra, ka Vācijā pašlaik ir zemākais bezdarbs un augstākais nodarbinātības līmenis pēdējo 20 gadu laikā un ka viņas vadītā valsts patiesībā ir visas Eiropas dzinējs.

Avots: BNN


Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv