Marks Fabers: Tramps drukās naudu, izejvielas kļūs dārgākas, savukārt S&P 500 saruks

Treideri.lv | 28. februāris 2017 16:31
Marks Fabers: Tramps drukās naudu, izejvielas kļūs dārgākas, savukārt S&P 500 saruks

Tā savā vakardienas intervijā CNBC norādījis, ar savām neordinārajām, taču bieži vien pareizajām prognozēm pazīstamais, šveiciešu investors Marks Fabers.

Eksperts, kurš pastāvīgi publicējas resursos The Gloom, Boom & Doom Report, kā arī ir biežs viesis dažādos finanšu tv kanālos, izdarījis vairākas interesantas piezīmes:

– “Kad raugāties uz Donaldu Trampu, viņa administrāciju un ASV budžetu, jūs saprotat, ka tālāka naudas drukāšana ir neizbēgama. Šāda politika, visdrīzāk, novedīs pie izejvielu cenu kāpuma”;

– “ASV akciju tirgus ir ļoti pārpirkts, savukārt vēršu noskaņojums rallija turpinājumam ir ekstrēmi spēcīgs. Vispirms tirgus sāks kristies, tam krītoties, sāks nostrādāt pārdošanas stop-orderi, bet pēc tam tas viss pārvērtīsies domino efektā. Es sāktu pakāpeniski pārdot akcijas”;

– “Ķīna izskatās izskatās salīdzinoši pievilcīga, savukārt situācija tās ekonomikā, lai cik dīvaini tas neliktos, uzlabojas. Tas ir redzams pēc mazumtirdzniecības pārdošanas apjomiem, viesnīcu industrijas, kā arī pieprasījuma pēc izejvielām. Pilnībā iespējams, ka tuvākajos trijos mēnešos mēs redzēsim kapitāla pieplūdumu Ķīnas virzienā”.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv