Mārciņas un skandināvu valūtu pieaugums rada spiedienu uz ASV dolāru

Treideri.lv | 8. jūlijs 2020 17:01
Mārciņas un skandināvu valūtu pieaugums rada spiedienu uz ASV dolāru

Dolāra vērtība sarūk, jo mārciņa atjauno pozīcijas, reaģējot uz ziņām par Lielbritānijas izdevumu rādītājiem.

Mārciņa nostiprināja savas pozīcijas pēc tam, kad britu kanclers Riši Sunaks publiskoja Lielbritānijas mini-budžeta rādītājus, kamēr skandināvu valūtām atbalstu sniedza jaunāko ekonomisko datu deva.

Savā vasaras finanšu pārskatā Sunaks norāda, ka valdība izmaksās bonusus kompānijām par darbinieku saglabāšanu pēc tam, kad oktobrī beigs darboties darba vietu saglabāšanas shēma, kas izstrādāta sakarā ar koronavīrusu.

Firmas saņems bonusu 1 000 sterliņu mārciņu apmērā par katru darbinieku, ja saglabās darbinieku štata vienības vismaz līdz janvārim ar minimālo mēnešalgu 520 sterliņu mārciņas. Valdība visiem sniegs 50% atlaidi ēdināšanai restorānā viesnīcu biznesa atbalstam.

Spriedze starp ASV un Ķīnu un pieaugošās problēmas, kas saistītas ar koronavīrusu, paaugstina volatilitāti Dienvidamerikas un Klusā okeāna valūtās.

Bloomberg Dollar Spot Index samazinājās par 0,1% un tirgojas netālu no 21-dienas slīdošās vidējās vērtības (DMA); treideri seko līdzi pēdējiem datiem par koronavīrusa izplatību ASV un korporāciju ienākumiem. Mārciņa atgūst līdzšinējos zaudējumus un aug par 0,1% līdz 1,2592; 21-DMA uz 1.2489 kalpo kā atbalsts.

Zviedrijas krona ir līdere G-10 valūtu starpā pēc klientu uzticības rādītāju uzlabošanas. Norvēģijā dati liecina, ka valsts maijā atgriezusies pie izaugsmes. ASV ekonomiskais kalendārs ietver maija patēriņa kredītus. FRS vārdā šodien uzstājas Rafaels Bostiks.

EUR/USD pieaudzis līdz 1,1336. Eiropas Centrālās bankas prezidente Kristīna Lagarda norādījusi, ka politiķiem ir laiks izvērtēt iepriekš ieviesto stimulu efektivitāti.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv