Mārciņa joprojām ir Lielbritānijas politisko kaislību gūstā

Treideri.lv | 6. maijs 2019 09:48
Mārciņa joprojām ir Lielbritānijas politisko kaislību gūstā

Opozīcijas finanšu ministrs paziņojis, ka vairs neuzticas Mejai.

Lielbritānijas Mārciņa pirmdien zaudē pozīcijas. To vājinājušas leiboristu šaubas par to, vai partijas spēs panākt vienošanos. “Ēnu kabineta” finanšu ministrs Džons MakDonells svētdien paziņojis, ka vairs neuzticas Mejas kundzei, kura, pēc viņa teiktā, apdraud pārrunas. Tāpat viņš piebildis, ka leiboristiem ir grūti veikt pārrunas ar premjerministru, kurš jebkurā brīdī var atstāt savu amatu, savukārt viņa sekotājs visas vienošanās, iespējams, lauzīs.

Mums ir darīšana ar ļoti nestabilu administrāciju”,

– norādījis MakDonells.

Šie komentāri atkal kliedēja cerības uz to, ka premjere Terēza Meja un opozīcija būtu gatavas kompromisam.

Mārciņas/dolāra kurss šorīt noslīdējis līdz $1.3115, daļēji atgūstot piektdienas kāpumu par 1.1%, kad opozīcijas līderis Džeroms Korbins pauda viedokli, ka parlamentam ir jāpanāk vienošanās.

Šis paziņojums viesa cerības, ka Mejas valdībai izdosies iegūt apstiprinājumu savai Brexit vienošanās versijai. Atgādinām, ka parlaments jau trīs reizes noraidījis valdošā partijas piedāvātos vienošanās ar ES variantus. Kārtējais Mejas un leiboristu pārrunu raunds sākas otrdien.

Turklāt pagājušajā sanāksmē Anglijas Banka uz laiku novērsa tirgus uzmanību no Brexit problēmām, dodot mājienu par iespējamu monetārās politikas normalizāciju.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv