Mārciņa atjauno minimumus

Treideri.lv | 31. maijs 2019 16:53
Mārciņa atjauno minimumus

Riska apetītes mazināšanās un jaunumi saistībā ar Brexit devuši papildu impulsu britu valūtas kursa lejupslīdei.

Mārciņas kurss pret dolāru šodien atgriezies zem 1.2600 un pārbaudījis 1.2560/50 diapazona izturību.

Negaidītais Trampa lēmums ieviest nodevas attiecībā pret Meksiku jūtami ietekmējis investoru noskaņojumu. Atskaņas bija dzirdamas tālu aiz Ziemeļamerikas robežām. Visai nepatīkami mārciņai bija arī Telegraph korespondenta apgalvojumi, ka Vācija vēlas izmantot veto tiesības attiecībā uz Brexit pēdējo termiņa pagarinājumu pēc 31. oktobra, ja britu politiķi nespēs panākt būtisku progresu vienošanās saskaņošanā ar ES, neizziņos pirmstermiņa vēlēšanas vai arī, galu galā, otru referendumu.

Šīs ziņas augstās Lielbritānijas politiskās nenoteiktības apstākļos pārspēja The Mirror paziņojumu, ka leiboristu vadītājs Džeremijs Korbins drīz paziņos par savas partijas atbalstu atkārtota Brexit referenduma idejai. Šādam solim par labu liecina vājie leiboristu rezultāti Eiroparlamenta vēlēšanās.

Tajā pašā laikā augstākas atkārtota referenduma izredzes pavada arī augstāki riski, ka valsts var izstāties no ES bez vienošanās. Lloyds Bank uzskata, ka šobrīd Forex tirgū izveidojusies labvēlīga atmosfēra GBPUSD pāra lejupslīdei 1.2440 virzienā.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv