Leģendārs investors atklāj labāko tirdzniecība stratēģiju tuvākajiem diviem gadiem

Treideri.lv | 14. jūnijs 2019 09:33
Leģendārs investors atklāj labāko tirdzniecība stratēģiju tuvākajiem diviem gadiem

Labākais darījums tuvākajiem diviem gadiem būs zelta iegāde, uzskata leģendārais investors miljardieris Pols Tudors Džonss.

Pēc procentu likmju paaugstināšanas cikla FRS gatava pirmajam samazinājumam kopš 2008. gada, intervijā paziņojis investors. Ņemot vērā šīs prognozes, eksperts iesaka tradicionāli pirkt obligācijas un akcijas, kā arī pārdot dolāru. Taču labākā stratēģija tuvākajiem diviem gadiem, pēc viņa domām, ir tieši zelta pirkšana.

“Par labāko aktīvu kļūs zelts”, – norāda investors. “Ja man būtu jāizvēlas viena konkrēta stratēģija tuvākajiem 12-24 mēnešiem, es pirktu zeltu. Domāju, ka zelts diezgan ātri pieaugs virs $1400 un sasniegs $1700 apgabalu. Likmes ASV, visdrīzāk, atkal atgriezīsies pie nulles atzīmes, tāpēc es zelta vērtības pieaugumam neredzu nekādus šķēršļus”.

Tāpat miljardieris norāda, ka viņu ļoti pārsteigusi negaidītā FRS pozīcijas maiņa. Viņš atzīst, ka nekādi negaidīja, ka regulators pazeminās likmes jau šajā gadā. Iespējams, tas arī nenotiktu, ja ASV neuzsāktu tirdzniecības karu ar Ķīnu, pārliecināts Džonss.

Kas attiecas uz pasaules ekonomikas perspektīvām, tad investors ir pārliecināts par tās pozitīvu palēnināšanos, taču atšķirībā no citiem ekspertiem, viņš neuzņemas prognozēt tirdzniecības karu iznākumu. Pēc viņa teiktā, tirdzniecības konflikta sekas par sevi liks manīt lēnāk ,nekā tiek gaidīts.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv