Kritums kriptovalūtu tirgū turpinās  

Treideri.lv | 21. novembris 2018 18:55
Kritums kriptovalūtu tirgū turpinās  

Kriptovalūtu tirgu, kas 2017. gadā piedzīvoja strauji izaugsmi, 2018. gada sākumā skāra kritums. Šī paša gada vidū situācija stabilizējās, taču šobrīd vērojams kārtējais straujais kritums.

Šonedēļ Bitcoin kurss atjauno vienu minimumu pēc otra: vispirms gada, tad tika līdz pagājušā rudens atzīmēm. Rezultātā otrdien kotācijas nokrita līdz $4,5 tūkstošiem par kriptovalūtas vienību.

Divu dienu laikā tā zaudēja gandrīz 20% no savas tirgus kapitalizācijas: no $97,2 miljardiem tā sarukusi līdz $78,1 miljardiem. Tajā pašā laikā XRP zaudējis 10%, sarūkot līdz $0,42, Ethereum — par 15% līdz $134. Visas blokķēžu industrijas kapitalizācija no 7. novembra sarukusi par 35% no $220 līdz $144 miljardiem. Bitcoin dominances indekss ir 53,4%.

Pēc ekspertu domām, kriptovalūtu kursa kritumus saistīts ar vispārēju to popularitātes kritumu. Turklāt Bitcoin kursu negatīvi ietekmēja arī Bitcoin Cash šķelšanās, kā rezultātā radās Bitcoin ABC un Bitcoin SV. Tieši tas, pēc analītiķu domām, izraisīja visa kriptovalūtu tirgus destabilizāciju. Tikmēr analītiķi aicina nekrist panikā.

Cilvēki sākuši panikot. Taču tam nav nekādas jēgas. Mēs atrodamies lejupslīdošā tirgū. Viņi cieš zaudējumus, jā, taču pagaidām stāvoklis nav sasniedzis kritisko punktu”,

– uzskata John McAfee (antivīrusu programmatūras izstrādātāja McAfee dibinātājs), norādot, ka viņam ir 73 gadi un viņš ko tādu redzējis vairākkārt daudzos dažādos tirgos. Negatīvs tirgus ir kā ziema, tai vienmēr seko pavasaris.

Viņa optimisms saskan ar Bobby Lee viedokli (Ķīnas vecākās kriptobiržas BTCC dibinātājs un bijušais CEO), kurš pirmdien aicināja kapitulēt īstermiņa treiderus, lai sasniegtu galīgo BTC/USD minimumu. Pēc šī brīža tempiem BTC/USD pāris atrodas aptuveni pusceļā līdz pamatam. Zināmais kriptotreideris Tony Weiss prognozējis, ka Bitcoin sasniegs $3 tūkstošu līmeni un tikai tad kritums rimsies.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv