Kam pievērst uzmanību – PMI indeksi un naftas krājumi

Treideri.lv | 3. janvāris 2020 13:52
Kam pievērst uzmanību – PMI indeksi un naftas krājumi

Piedāvājam aktuālākās ziņas, kurām vērts pievērst uzmanību šodien.

  1. ISM PMI indekss

Šodien ASV ekonomiskajā kalendārā ieplānota datu publikācija par Piegāžu pārvaldes institūta (ISM) par piegāžu apjomiem decembrī. Informācija tiks publiskota 17.00 pēc Latvijas laika. ISM biznesa aktivitātes indekss (PMI) pagājušajā mēnesī pieauga līdz 49.

Gaidāmi arī dati par būvniecības izmaksām, un tiek prognozēts, ka novembrī pieaugums bijis par 0,3% .

Vācijā nodarbinātības rādītāji par decembri tika publicēti plkst. 10.55 pēc Latvijas laika. Publicētie dati liecina par bezdarbs pieaugumu par 8 tūkstošiem, taču tā līmenis saglabājies stabils 5% līmenī.

  1. FRS protokols ФРС

Federālo Rezervju sistēma plkst. 21:00  publiskos decembra sanāksmes protokolu, taču tirgi lielākoties ir pārliecināti, ka tendence paliks nemainīga. Pagājušajā mēnesī FRS saglabāja bāzes likmi 1,5% –1,75% līmenī un norādīja, ka ir apmierināta ar monetārās politikas stāvokli.

Nākamā regulatora sanāksme notiks no 28. līdz 29. janvārim, un saskaņā ar FRS likmju monitoringa rīku tā nemainīs likmes. Kopumā tirgi negaida politikas izmaiņas 2020. gadā.

  1. Tiek prognozēts benzīna un destilātu krājumu pieaugums

Tāpat kā FRS protokols, arī iknedēļas naftas rezervju dati kavējās svētku dēļ. Enerģētikas informācijas pārvalde publiskos ziņojumu šodien plkst. 18:00. Saskaņā ar prognozēm, gaidāms, ka naftas rezerves nedēļā līdz 27. decembrim sarukušas par aptuveni 3,3 miljoniem barelu. Turpretī benzīna krājumi varētu pieaugt par 2,1 miljonu barelu. Destilāta krājumi, visticamāk, uzrādīs 1,8 miljonu barelu pieaugumu.

Tāpat treideri sekos līdzi naftas ieguvei Amerikas Savienotajās Valstīs, jo tie uztraucas par slānekļa krājumu pieaugumu, ņemot vērā augstās izejvielu cenas gada beigās.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv