Kāda ir FXCM klientu cena?

Treideri.lv | 10. februāris 2017 16:13
Kāda ir FXCM klientu cena?

FXCM atklājusi galīgās darījuma detaļas, kā rezultātā visi kompānijas amerikāņu klienti pāries Gain Capital īpašumā. Zīmīgi, ka 2013. gadā Gain Capital noraidīja apvienošanās piedāvājumu.

Jau iepriekš ziņots, ka FXCM parakstījusi vienošanos par savas ASV klientu bāzes pārdošanu kompānijai Gain Capital. Nu kļuvis zināms, ka pēc darījuma noteikumiem Gain Capital bijušajiem konkurentiem FXCM par katru klienta kontu 153 dienu laikā pēc vienošanās parakstīšanas samaksās līdz 500 dolāriem, ar noteikumu, ka klienti turpinās tirgot pie sava jaunā brokera.

Galvenokārt, 500 dolāri tiks maksāti par katru kontu, kur īpašnieks veiks kaut vienu darījumu pirmo 76 dienu laikā no minētā 153 dienu perioda. Tāpat FXCM saņems 250 dolārus par katru klientu, kurš veiks darījumu atlikušajā laikā.

Kā jau iepriekš ziņots, ASV CFTC sodījusi FXCM un kompānijas vadību par krāpniecisku darbību attiecībā pret privātajiem klientiem. Pret brokeri izvirzītas vairākas apsūdzības, taču to galvenā būtība ir aizliegums kompānijai strādāt ASV teritorijā, savukārt tās vadītājiem aizliegts nodarboties ar investīcijām. Tam visam papildus FXCM jāsamaksā sods 7 miljonu dolāru apmērā.

Pēc NFA datiem, orderi “no dealing desk” modeļa ietvaros tika sūtīti “dealing desk” orderu izpildes sistēmā, kuru apkalpoja likviditātes piegādātājs Effex Capital. Šī kompānija tika pozicionēta kā neatkarīga, taču patiesībā to finansēja un kontrolēja pats brokeris.

Komentējot šīs ziņas, GAIN Capita vadītājs Glens Stīvenss norādījis, ka ar prieku ilgstošas nozares konsolidācijas apstākļos uzņemas tās līdera lomu. Gain Capital ir bagāta pieredze darījumu veikšanā, pēdējo piecu gadu laikā veikti desmit apjomīgi pirkumi.

Bez tam, viņš arī sirsnīgi sveicis FXCM klientus savā portālā Forex.com, norādot, ka tieksies uz to, lai pāreju nodrošinātu maksimāli komfortablu.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv