JPMorgan vadītājs par Eiropu un Ķīnu

Treideri.lv | 4. decembris 2014 15:39
JPMorgan vadītājs par Eiropu un Ķīnu

Eiropas ekonomika, sakarā ar sarežģījumiem ekonomisko reformu veikšanā, saskarsies ar zemas izaugsmes desmitgadi, savukārt Ķīnas ekonomika turpinās veiksmīgi attīstīties, sasniedzot īstermiņa mērķus, uzskata JPMorgan vadītājs Džeimijs Daimons.

Eiropai klāsies grūti”

– baņķieris paziņoja savas uzstāšanās laikā, izdevniecības Politico rīkotājā konferencē Vašingtonā. Eirozonas valstis saskaras ar tām pašām strukturālajām problēmām kā citas valstis, taču šeit runa ir par 17 valstīm un šo strukturālo problēmu risināšanai jābūt saskaņotai 17 parlamentos un Briselē. Pēc Daimona teiktā, Eirozonai nāksies pārdzīvot “nepietiekamas” ekonomiskās izaugsmes gadus. Lietu stāvoklis Eiropā kontrastē ar situāciju ASV, kuru Daimons raksturo kā “gaiši plankumainu”, un Ķīnā, kas veic pasākumus izaugsmes stimulēšanai.

Ķīnas valdības rīcība ir saprātīga”

– uzskata amerikāņu bankas vadītājs. Viņiem neslikti izdodas pārvaldīt valsts ekonomiku un viņi spēj sasniegt ekonomiskās izaugsmes īstermiņa orientierus, kas labvēlīgi ietekmēs arī visus pārējos. Nepilnības viņš saskata korupcijas zelšanā un caurspīdīguma trūkumā, kam nepieciešama Ķīnas sabiedrības demokratizācija.

Avots: ProFinance.Ru

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv