JPMorgan: dolāra kurss turpinās pieaugt

Treideri.lv | 30. aprīlis 2019 09:51
JPMorgan: dolāra kurss turpinās pieaugt

Pasaules ekonomikas izaugsmes tempu kritums dolāru padara par pievilcīgāko valūtu, norāda JPMorgan eksperti. Tā pirkšana ir vienkāršākā likme uz visu pārējo valūtu kursu kritumu.

Pēc bankas valūtu stratēģu domām, dolāra kurss vēl kādu laiku turpinās pieaugt, taču kursa kāpuma mērogs vairs nebūs tik iespaidīgs.

Notikumi pasaules ekonomikā apstiprina mūsu pozitīvo prognožu pareizību attiecībā uz ASV dolāru. Taču dolāra vērtības pieaugumam nav obligāti jābūt noturīgam un agresīvam”.

Tāpat eksperti norāda, ka turpmāka FRS pozīcijas mīkstināšana lielā mērā jau ir iekļauta cenā, tāpēc šonedēļ plānotās ASV centrālās bankas sanāksmes rezultāti diez vai izprovocēs īstermiņa likmju pazemināšanu ASV un iespējams pat veicinās dolāra pieprasījumu.

Mēs neredzam īpašus iemeslus savu ASV dolāra garo pozīciju samazināšanai pret Austrālijas, Jaunzēlandes vai Kanādas dolāru (šīs pozīcijas atvērtas pēc monetāriem apsvērumiem, kā arī pret eiro (šī pozīcija balstās uz Eirozonas ekonomikas vājumu)”,

– skaidro bankas valūtu stratēģi.

Pēc spēcīgo ASV IKP 1. ceturkšņa datu publikācijas tiek papildinātas EURUSD īsās pozīcijas. Turklāt banka liek likmes uz turpmāku Austrālijas un jaunzēlandes dolāru kursa lejupslīdi pret ASV dolāru gaidot Austrālijas un Jaunzēlandes centrālo banku maija lēmumus par turpmāko monetāro politiku. Tāpat JPMorgan eksperti gaida eiro lejupslīdi pret jenu.

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

  1. ja?_________

    Divi raksti vienā dienā un katrs vēsta pilnīgi pretēju ziņu. Laikam jātur nauda 50/50! Tā būs visdrošāk.

  2. Centis

    Un galvenais, ka visiem ir taisnība: lai gan 50/50!

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv