JPMorgan: Brexit, iespējams, nāksies atlikt

Treideri.lv | 9. jūnijs 2017 14:08
JPMorgan: Brexit, iespējams, nāksies atlikt

Lielbritānijas valdībai, iespējams, nāksies atlikt izstāšanās no ES procesu (Brexit), paziņojuši JPMorgan investīciju bankas analītiķi.

Argumentējot savu prognozi, bankas ekonomisti runā par to, ka premjerministres Terēzas Mejas Konservatīvā partija var nesavākt absolūto vairākumu parlamenta vēlēšanās.

Iespēja, ka Lielbritānijai nāksies atlikt Brexit pārrunas, būtiski pieaugusi, jo politiskie notikumi valstī traucē laikā tik ierobežoto procesu”,

– norāda JPMorgan ekonomists Malkolms Barrs.

Ārkārtas vispārējās britu parlamenta vēlēšanas izsludināja pati premjere, cerot tādējādi no iedzīvotājiem iegūt lielāku uzticības mandātu gaidāmajās pārrunās par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, kas norisināsies Briselē. Savukārt šodienTerēza Meja dodas pie karalienes Elizabetes II lūgt atļauju veidot jauno kabinetu – tā ziņo Dauningstrītas preses dienests. Meja atkārtoti uzsvērusi, ka negrasās atkāpties no amata. Brīdī, kad balsis saskaitītas 647 no 650 apgabaliem, konservatīvie iegūst 316 mandātus, leiboristi – 261, liberāl-demokrāti – 12, Skotijas nacionālā partija – 35, pārējās partijas – 23. Neviena no partijām neiegūst 326 balsis, kas nepieciešamas patstāvīgai ministru kabineta izveidei.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv